Зеленський підписав закон про ратифікацію угоди з Францією щодо покращення водопостачання в Києві

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію Рамкового договору між Кабінетом міністрів і урядом Французької Республіки про офіційну підтримку проекту з покращення водопостачання в місті Києві, який Верховна Рада ухвалила 1 липня, повідомляє прес-служба глави держави в середу.

Подробнее о событии

Показать все источники
Интересное

Вчені відкрили екзопланету, маса якої в шість разів перевищує масу Юпітера

Деталі Використовуючи дослідження COol Companions ON Ultrawide orbiTS (COCONUTS), аспірант IfA Чжоцзянь Чжан і група астрономів Майкл Лю і Зак Клейтор, Вільям Бест і Роберт Сіверд ідентифікували планету, що приблизно в шість разів перевищує масу Юпітера.

Как выбрать надежную машину с пробегом, рассказал эксперт

При выборе машины следует обращать внимание на состояние основных узлов, стоимость обслуживания, замены деталей, рассказал "Народным новостям" главный редактор журнала "За рулем" Максим Кадаков.

Soulmates Never Die: история группы Placebo

Кто-то любит группу за фирменную депрессию с её мрачным очарованием, кому-то по душе период позитивного стадионного рока, а есть и те, кто до сих пор помнят Placebo по провокационным песням в духе «Nancy Boy».

Американские ученые обнаружили генетическое сходство человека и кошки

«Работа с приматами обходится дорого, но доступность кошек и послушный характер делают их одними из самых подходящих животных, с которыми можно работать, чтобы понять геном человека», — заявил Лайонс.

Европа получит азербайджанский газ по остаточному принципу, но «Газпром» может помочь

"Южному газовому коридору" (ЮГК) не хватает газа, но "Газпром" может помочь: Турция хочет больше азербайджанского газа, европейцы будут снабжаться через ЮГК по остаточному принципу.

Через несколько лет COVID-19 может стать обычным насморком

Руководитель службы профилактики и контроля инфекционных заболеваний университетского госпиталя Женевы Дидье Питте в беседе с РИА Новости заявил, что через несколько лет коронавирус может трансформироваться в обычный простудный насморк, а люди будут заражаться им лишь в легкой форме даже при наличии антител.

В Краснодарском крае начинают действовать новые правила для заселяющихся в отели

На Кубани с 1 августа начинают действовать новые правила для заселяющихся в отели, от которых на фоне обострения эпидемиологической обстановки власти всё настойчивее требуют прививаться от коронавируса.

Кандидат в канцлери ФРН розповів, як впливатиме на Росію

Армін Лашет, що змагається за посаду канцлера Німеччини від партії Ангели Меркель ХДС/ХСС обіцяє Росії санкції у випадку тиску на Україну за допомогою газопроводу «Північний потік – 2» тиснутиме на Україну.

Найпроблемніші старі автомобілі

Загалом в дослідженні опинилися 175 моделей автомобілів від 31 бренду з середньою ціною ремонту в 100-500 фунтів стерлінгів ($137-685), але на 2% автомобілів довелося розщедритися більш ніж на 1 500 фунтів стерлінгів (практично $2 000).

У ЦГЗ оголосили, скільки українців уже мають антитіла до коронавірусу

Протягом 5 тижнів у всіх регіонах України працювали 54 мобільні бригади, які проводили забір крові і опитували українців про їхній досвід захворювання COVID-19, поводження під час пандемії, дотримання карантинних норм, соціально-демографічні чинники, які можуть вплинути на інфікування.

Пожежі в Туреччині: затримано одного підозрюваного в підпалах лісів

Читайте також: У турецькому Бодрумі спалахнули нові пожежі: туристів і місцевих евакуюють — фото, відео Голова країни також пообіцяв в найкоротший термін ліквідувати наслідки пожеж та повідомив, що у Туреччини є сили та засоби, щоб компенсувати будь-які збитки.

Акушерські організації США радять вагітним вакцинуватися від COVID-19

Обидві організації раніше заявляли, що вагітних жінок не слід виключати з груп людей, для яких передбачена вакцинація, проте досі утримувалися від того, щоб заохочувати їх вакцинуватися.

В Україні вперше затвердили стратегію зовнішньої політики

Документ визначає шість пріоритетних напрямів зовнішньої політики: - забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України - протидія агресивній політиці Російської Федерації - курс на членство України в ЄС та НАТО - просування українського експорту і залучення інвестицій - захист прав та інтересів громадян України за кордоном - просування позитивного іміджу України у світі.

Вчені стверджують, що цього тижня в Гренландії сталося масове танення льодовиків

Через зміни клімату, що викликало високі температури в Арктиці, Гренландія втратила величезну кількість льоду, танення якого вистачило б, щоб покрити американський штат Флорида на 5,1 см води, кажуть вчені.