Президент України Володимир Зеленський пообіцяв представникам кримськотатарського народу надати статус корінного на території України. На думку президента, таке рішення допоможе відновити права кримських татар, які потерпають від переслідувань після окупації Криму.
Обозреватель
Интерфакс-Украина
TCH.ua

Суарес оформив дубль і віддав гольовий пас в дебютному матчі за «Атлетіко»

На 85-й хвилині уругваєць забив дебютний гол за "матрацників", а перед фінальним свистком оформив дубль.У підсумку команда Дієго Сімеоне перемогла у своєму стартовом матчі поточного сезону з рахунком 6:1. Могли мадридці забити й більше, але Сауль у першому таймі не реалізував пенальті.

Семь человек погибли в ДТП с автобусом и грузовиком под Калининградом

ДТП произошло 27 сентября в 10:20 утра на автодороге Переславское — Янтарный возле поселка Круглово водитель автобуса №120, двигавшегося по маршруту «Калининград — Янтарный», выехал на встречную полосу и столкнулся с грузовым автомобилем.

Близько 200 осіб затримано в Білорусі під час акцій протесту в неділю

Під час несанкціонованих масових заходів в Білорусі в неділю кількість затриманих збільшилася і склала близько 200 чоловік, повідомила агентству "Інтерфакс-Захід" офіційний представник МВС Ольга Чемоданова.

Блаховіч переміг Рейеса у бою за титул UFC

Напівважковаговик Ян Блаховіч переміг Домініка Рейеса в рамках UFC 253 на "Бійцівському острові" в Абу-Дабі.Вже в другому раунді Рейес пропустив потужний хук в голову, втратив координацію і Блаховіч не забарився з добиванням.

МВД: нагрузка на правоохранителей из-за протестов возросла

Нагрузка на белорусские службы и подразделения МВД Беларуси выросла из-за несанкционированных акций протеста, которые продолжаются в стране, заявил исполняющий обязанности начальника главного управления уголовного розыска криминальной милиции МВД Максим Свирид.

Кротоне — Мілан 0:2

Гості відкрили рахунок вже на 12-й хвилині, коли Джурічіч кинув поміж ніг Салі, вийшов віч-на-віч із голкіпером і пробив у дальній кут воріт.

Жертви серед мирного населення: Азербайджан заявляє про п’ять загиблих і 19 постраждалих від обстрілів у Нагірному Карабасі

Конфлікт у Нагірному Карабасі: що відбувається в спірному регіоні Одночасно омбудсмен невизнаної Нагірнокарабаської республіки (НКР) Артак Бегларян заявив, що жертвами обстрілу карабаських сіл Азербайджаном стали два мирних жителі, ще 30 отримали поранення.