Зеленський ушанував пам’ять жертв політичних репресій: Символом злочинів тоталітарної системи став Биківнянський ліс

Символом злочинів тоталітарної системи з застосування варварських методів розправи став Биківнянський ліс на околиці Києва, який став місцем таємного поховання жертв політичних репресій у 1937-1941 роках, заявив президент України Володимир Зеленський.

Подробнее о событии

Интересное

Мюллер получил травму колена и пропустит около недели

Нападающий Томас Мюллер в недавнем матче против Португалии (4:2) повредил капсулу и внутреннюю связку колена, в результате чего пропустил тренировку вместе со своей командой утром в понедельник, 21 июня, о чем сообщило немецкое издание BILD.

Сбербанк начал применять эскроу при строительстве индивидуальных домов

Сбербанк заключил первую сделку с одной из строительных компаний по кредитованию с использованием счетов эскроу строительства коттеджного поселка в Ростовской области, сообщила пресс-служба кредитной организации.

Ще 7 країн приєдналися до авіабойкоту Білорусі

Джерело: Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення офіційного представника голови дипломатії ЄС Петера Стано Пряма мова: "Країни-кандидати, зокрема Північна Македонія, Чорногорія, Сербія та Албанія, а також такі країни ЄАВТ, як Ісландія, Ліхтенштейн і Норвегія, члени Європейської економічної зони, приєднуються до рішення Ради ЄС".