Украинская правда
Украинская правда

Новини 4 серпня: вибух в Бейруті, бойовики в Білорусі

У Бейруті стався вибух, Лукашенко заявив, що в Білорусі ховається ще одна група бойовиків, - актуальні новини 4 серпня. Про вибух в Бейруті Великий вибух стався в ліванській столиці Бейрут, поранивши людей і розбивши вікна в будинках по всьому місту.

Россия возобновит авиасообщение с Белоруссией с 21 сентября

«По итогам заседания принято решение о возобновлении на взаимной основе международного авиасообщения с 21 сентября с Казахстаном (г. Нур-Султан), Киргизией (г. Бишкек) и Белоруссией (г. Минск), а с 27 сентября — с Южной Кореей (г. Сеул)», — сказано в сообщении.

У РПЛ ООН ухвалили резолюцію, яка засуджує ситуацію з правами людини у Білорусі

Країни-члени Ради ООН з прав людини (РПЛ) у п'ятницю ухвалили резолюцію, яка засуджує ситуацію з дотриманням прав людини у Білорусі та закликає владу країни вжити заходів для врегулювання ситуації.

Тихановська закликала міжнародну спільноту документувати можливі порушення в Білорусі

Представники Білорусі, Венесуели, Росії та Китаю намагались зупинити відеозвернення Тихановської, зауважуючи, що виступи тих, хто не представляє державу, порушують процедурні правила.

Сенцов презентует 2 новые книги в парке

В пятницу, 18 сентября, режиссер и писатель Олег Сенцов презентует в Мариинском парке столицы 2 книги, написанные в тюрьме, дневник "Хроника одного голодания" и сборник малой прозы "4 с половиной шага".

Білоруський опозиціонер вислухав обвинувачення і оголосив голодування

Член президії Координаційної ради опозиції Білорусі Максим Знак, якого раніше було затримано в штабі екс-кандидата в президенти Віктора Бабарико, оголосив голодування, не погоджуючись з висунутим йому обвинуваченням.

Баварія — Шальке-04 8:0 (2-й тайм)

У матчі-відкритті чемпіонату на "Альянц Арені" у Мюнхені зійдуться чинний чемпіон "Баварія" та гельзенкірхенський "Шальке".