Європарламент закликав ЄС від’єднати Білорусь від SWIFT

Європарламент закликав Раду ЄС ввести нові індивідуальні та секторальні санкції проти Мінська і від'єднати Білорусь від SWIFT. Обмежувальні заходи можуть бути застосовані через примусову посадку рейсу Ryanair і затримання журналіста Романа Протасевича.

С чего всё началось

Европейский парламент 10 июня принял резолюцию "О систематических репрессиях в Беларуси и их последствиях для европейской безопасности в связи с похищениями с гражданского самолета ЕС, перехваченного белорусскими властями", документ опубликован
на сайте Европарламента.

Подробнее о событии

Интересное

Украинский политолог Черновол назвал стратегический диалог России и США «плохим знаком»

Стратегический диалог между Россией и США является "плохим знаком" для Украины, об этом в своей статье для издания "Главред" заявил украинский политолог, экс-депутат Верховной рады Тарас Черновол.

К 2033 году электрические авто выйдут на первое место по продажам быстрее, чем ожидалось

Компания Ernst & Young (EY), используя средства прогнозирования на базе искусственного интеллекта (ИИ), предсказала, что через 12 лет электрические автомобили обойдут по реализации машины с ДВС.

У в’язниці помер засновник антивіруса McAfee

Американський магнат Джон Макафі, відомий створенням антивірусу McAfee, був знайдений мертвим у каталонській в'язниці Brians 2. Смерть ув'язненого насатала через день після того, як Національний суд схвалив його екстрадицію до США, країни, яка вимагає від нього звинувачення у податкових злочинах, скоєних між 2016 і 2018 роками.

ВООЗ рекомендує не вакцинувати дітей проти коронавірусу

Раніше центри США з контролю і профілактики захворювань заявили, що розслідують випадки запалення серця у молодих чоловіків віком 16-24 роки після щеплення проти коронавірусу вакцинами, виробництва Pfizer / BioNTech і Moderna.