Обозреватель
Обозреватель

Ізраїль та ОАЕ досягли історичної мирної угоди

Ізраїль і Об'єднані Арабські Емірати досягли історичної мирної угоди, яка дозволить нормалізувати дипломатичні відносини між країнами. Як повідомляє Reuters, посередником в переговорах виступив президент США Дональд Трамп.
Подробнее о событии
УНИАН
Mind
Обозреватель
112.ua

Польша может ввести национальные санкции против белорусских чиновников

Рау сказал: «Если такие санкции не будут введены — речь идет о санкциях в отношении отдельных должностных лиц РБ — тогда страны нашего региона, соседи Республики Беларусь, входящие в ЕС, я думаю, рассмотрят введение национальных санкций».

Актор Єфремов розкаявся в п’яному ДТП і заявив про тиск адвоката – суд

Ще один колишній адвокат актора - Єлизавета Шаргородська - також подала скаргу на вирок і просить скасувати його, пом'якшивши покарання Єфремову і змінивши вид виправної установи на колонію-поселення.

Учителя школы на Сахалине проверят из-за использования топора на уроке

Администрация школы в сахалинском городе Оха и местная прокуратура проведут проверку в отношении учительницы литературы, которая принесла на урок во втором классе топор и достала его после ошибки одного из учеников, сообщает источник в Минздраве региона.

РБ ООН збереться на зустріч з обговорення ситуації в Нагірному Карабаху 29 вересня

Обговорення ескалації конфлікту в Нагірному Карабаху в Раді Безпеки ООН офіційно призначено, воно відбудеться у вівторок, 29 вересня, в форматі закритих консультацій, повідомив "Інтерфаксу" джерело в штаб-квартирі Організації.

США назвали головною загрозою Китай і створюють проти нього міжнародну коаліцію

Позицію США підтимають багато країн Африки, Південної Азії та Південної Америки КНР в перспективі є найбільшою загрозою для США, і американська адміністрація вибудовує міжнародний альянс проти Пекіна, заявив у понеділок держсекретар Сполучених Штатів Майк Помпео, передає Інтерфакс.