В Киеве есть около 300 тысяч парковочных мест-- Бахматов

SiteUa
24 cічня о 13:32
Этого достаточно, чтобы водители не подвергались штрафам за неправильную парковку или риску эвакуации авто. Об этом заявил советник Киевского городского главы Максим Бахматов, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу КГГА.
Finance.ua
24 cічня о 05:38
Столичні водії мають можливість припаркувати авто без порушень та ризику накладення штрафу або евакуації авто. …За його словами, у Києві діють: понад 1000 паркувальних майданчиків на майже 50 тис. паркомісць, що закріплені за КП «Київтранспарксервіс»; 59 комерційних паркінгів на понад 14,5 тисячі паркомісць; 48 безкоштовних майданчиків біля торговельних центрів та магазинів, що вміщують понад 24 тис. автівок; Читайте також: Вартість паркування у найбільших містах України приблизно 300 тис. місць, де паркування не заборонено Правилами дорожнього руху», – повідомив Максим Бахматов.
Finance.ua
24 cічня о 05:38
Столичные водители имеют возможность припарковать авто без нарушений и риска наложения штрафа или эвакуации авто. Об этом сообщил советник Киевского городского головы Максим Бахматов.
Украинский Бизнес Ресурс
24 cічня о 03:41
Столичные водители обеспечены возможностью парковаться с соблюдением ПДД, не создавая при этом проблем другим участникам движения. Об этом заявил советник киевского городского главы Максим Бахматов, сообщает пресс-служба КГГА.
Главком
24 cічня о 03:28
Працює понад тисячу тільки муніципальних майданчиків для паркування. …«Вартість паркування на муніципальних паркувальних майданчиках 10, 7 та 5 грн залежно від зони, на комерційних – від 10 грн за годину.