Син Памели Андерсон зізнався в алкогольній залежності

Plitkar
25 серпня о 15:11
Бэндон Ли поверг в шок общественность своим признанием. Старший сын Памелы Андерсон, 23-ний Брэндон Ли озадачил общественность заявлением о своей зависимости от алкоголя.
Сегодня (Киев)
25 серпня о 13:53
Старший син Памели Андерсон, що публічно яка розповіла про зраду свого нареченого, 23-річний Брендон Лі шокував громадськість новиною про залежність. …Як зізнався Брендон Лі, вже в 20 років він зрозумів, що страждає алкогольною залежністю.
Сегодня (Киев)
25 серпня о 13:37
Старший сын Памелы Андерсон, публично рассказавшей об измене своего жениха, 23-летний Брэндон Ли шокировал общественность новостью о зависимости. Оказывается, несколько лет начинающий актер страдал от чрезмерного употребления алкоголя, что мешало ему строить отношения и карьеру.
Bilshe.com
24 серпня о 21:25
23-річний Брендон Томас Лі, син актриси Памели Андерсон і барабанщика Томмі Лі розповів про те, як в 20 років зрозумів, що страждає алкогольною залежністю. …Я не приймав правильних рішень, я погано працював, і все це заважало досягненню моїх цілей, - розповів Брендон, який зараз пробує свої сили в кіно і модельному бізнесі.Однак синові зірки вдалося позбутися від постійної тяги до спиртного: "Я хочу, щоб люди сприймали мене серйозно.