На Міжгірщині довелось рятувати туристку, яка травмувала ногу

Украинские Новости
25 серпня о 16:08
У суботу, 24 серпня, гірські рятувальники повинні були вийти на службу для того, щоб допомогти туристці, яка травмувала ногу під час проходження туристичного маршруту в районі гори Великий Верх Міжгірського району. …"Повідомлення про це надійшло в Службу порятунку о 16:00, і вже через 2,5 години рятувальники гірського пошуково-рятувального відділення смт Нижні Ворота дісталися до місця знаходження потерпілої, якій опинилася жителька міста Іршава 1963 року", - повідомляє прес-служба.
Страна.ua
25 серпня о 12:30
В субботу, 24 августа, горные спасатели должны были выйти на службу для того, чтобы помочь туристке, которая травмировала ногу во время прохождения туристического маршрута в районе горы Великий Верх Межгорского района. …"Сообщение об этом поступило в Службу спасения в 16:00, и уже через 2,5 часа спасатели горного поисково-спасательного отделения пгт Нижние Ворота добрались до места нахождения пострадавшей, которой оказалась жительница города Иршава 1963 года", - сообщает пресс-служба.
Интерфакс-Украина
25 серпня о 05:59
У суботу, 24 серпня, гірським рятувальникам довелося виходити на допомогу туристці, яка травмувала ногу під час проходження туристичного маршруту в районі гори Великий Верх Міжгірського району. "Повідомлення про це надійшло до Служби порятунку о 16: 00, і вже через 2,5 години рятувальники гірського пошуково-рятувального відділення смт Нижні Ворота дісталися місця знаходження постраждалої, якою виявилася жителька Іршави 1963 року народження", - повідомляє в неділю прес-служба Держслужби України в Закарпатській області.
Интерфакс-Украина
25 серпня о 05:18
В субботу, 24 августа, горным спасателям пришлось выходить на помощь туристке, которая травмировала ногу во время прохождения туристического маршрута в районе горы Великий Верх Межгорского района. "Сообщение об этом поступило в Службу спасения в 16:00, и уже через 2,5 часа спасатели горного поисково-спасательного виддидення пгт Нижние Ворота достались места нахождения пострадавшей, которой оказалась жительница.
Голос Карпат.ІНФО
25 серпня о 03:50
24 серпня, гірським рятувальникам довелось виходити на допомогу туристці, що травмувала ногу під час проходження туристичного маршруту в районі гори Великий Верх Міжгірського району. Повідомлення про це надійшло до Служби порятунку о 16:00, і вже через 2,5 години рятувальники гірського пошуково-рятувального віддідення смт Нижні Ворота дісталися місця знаходження постраждалої, якою виявилась мешканка м. Іршава 1963 року народження.