Підозрювані в замаху на вбивство не хочуть під варту

Социальное телевидение Сумщины
22.07.19 о 08:27
До Сумського апеляційного суду надійшли апеляційні скарги на постанови слідчого судді Ковпаківського районного суду м Суми, якими підозрюваним у замаху на вбивство двох осіб обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. У своїх апеляційних скаргах апелянти ставлять питання про скасування рішення суду першої інстанції і обрання підозрюваним м’якшого запобіжного заходу.
Ваш шанс (г. Сумы)
22.07.19 о 08:10
В Сумской апелляционный суд поступили апелляционные жалобы на постановления следственного судьи Ковпаковского районного суда г. Сумы, которыми подозреваемым в покушении на убийство двух лиц избрана мера пресечения в виде содержания под стражей. В своих апелляционных жалобах апеллянты ставят вопрос об отмене решения суда первой инстанции и избрании подозреваемым более мягкой меры пресечения.
SumyToday
22.07.19 о 07:41
До Сумського апеляційного суду надійшли апеляційні скарги на ухвали слідчого судді Ковпаківського районного суду м. Суми, якими підозрюваним у закінченому замаху на вбивство двох осіб обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. У своїх апеляційних скаргах апелянти ставлять питання про скасування рішення суду першої інстанції та обрання підозрюваним більш м’якого запобіжного заходу.
Данкор
22.07.19 о 07:40
В Сумской апелляционный суд поступили апелляционные жалобы на постановления следственного судьи Ковпаковского районного суда г. Сумы, которыми подозреваемым в законченном покушении на убийство двух лиц избрана мера пресечения в виде содержания под стражей. В своих апелляционных жалобах апеллянты ставят вопрос об отмене решения суда первой инстанции и избрание подозреваемым более мягкого пресечения.