Німецька авіакомпанія припинила польоти в Тегеран в цілях безпеки

Московский Комсомолец Германия
18 cічня о 05:41
После крушения украинского пассажирского самолета под Тегераном полторы недели назад Lufthansa Group прервала все рейсы в иранскую столицу вплоть до 28 марта включительно. Ситуация с безопасностью вокруг аэропорта Тегерана и в иранском воздушном пространстве в целом остается неясной, объяснил в пятницу представитель авиакомпании Lufthansa.
Главком
17 cічня о 19:59
Німецька авіакомпанія Lufthansa, яка є однією з найбільших авіаперевізників у світі, призупинила польоти в Тегеран з міркувань безпеки після збиття українського літака в Ірані. …«У зв'язку з тим, що зберігається неясною ситуацією з безпекою в повітряному просторі в районі аеропорту Тегерана і в повітряному просторі Ірану авіакомпанії Lufthansa Group в якості заходи припиняють польоти в Тегеран і назад до 28 березня включно», - йдеться в заяві компанії.
112.ua
17 cічня о 18:45
Німецькі літаки не здійснюватимуть польоти і на території повітряного простору Ірану, повідомляється на сторінці компанії в Twitter. "Через зберігання неясної ситуації в області безпеки повітряного простору навколо аеропорту Тегерана і повітряного простору Ірану авіакомпанії Lufthansa Group в якості запобіжних заходів припиняють польоти в / з Тегерана до 28 березня 2020 року", - йдеться в повідомленні.
112.ua
17 cічня о 18:45
Немецкие самолеты не будут летать по территории воздушного пространства Ирана, сообщается на странице компании в Twitter. "В связи с сохраняющейся неясной ситуацией в области безопасности воздушного пространства вокруг аэропорта Тегерана и воздушного пространства Ирана авиакомпании Lufthansa Group в качестве мер предосторожности приостанавливают полеты в / из Тегерана до 28 марта 2020 года", - говорится в сообщении.