У Барселоні 600 тисяч людей вимагали незалежності Каталонії

Схид-Инфо
12 вересня о 10:21
Вчера, 11 сентября, в национальный день автономии, в Барселоне, на митинг за отделение Каталонии от Испании, вышло около 600 000 человек. …Митинг этого года состоялся в преддверии вынесения приговора нескольким каталонским политикам-сепаратистам, которые возглавили попытку отделения автономии от Испании в 2017 году.
Espreso TV
12 вересня о 09:52
У Барселоні сотні тисяч людей, що підтримують відділення Каталонії від Іспанії, зібралися на мітинг …Сотні тисяч активістів зібралися на мітинг в Національний день Каталонії з вимогою надати незалежність Каталонії від Іспанії, а також звільнити каталонських чиновників, затриманих після невдалої спроби проголосити незалежність регіону в 2017 році.
2000.ua
12 вересня о 07:00
В Барселоне сотни тысяч людей собрались на митинг в поддержку отделения Каталонии от Испании. …Сотни тысяч активистов собрались на митинг в Национальный день Каталонии с требованием предоставить независимость Каталонии от Испании, а также освободить каталонских чиновников, задержанных после неудачной попытки провозгласить независимость региона в 2017 году.
Подробности.ua
12 вересня о 05:05
Понад півмільона людей вийшли на мітинги в Барселоні. …Закликали до відокремлення від Іспанії й вимагали звільнити лідерів сепаратистського руху, які нині перебувають під слідством.
112.ua
12 вересня о 02:33
В Барселоні 600 тисяч осіб 11 вересня вийшли на мітинг за відділення Каталонії від Іспанії в Національний день Каталонії. …Повідомляється, що це найменша кількість мітингувальників у день Каталонії за останні 8 років.
112.ua
12 вересня о 02:33
В Барселоне 600 тысяч человек 11 сентября вышли на митинг за отделения Каталонии от Испании в Национальный день Каталонии. …Известно, что вчера демонстранты требовали не только отделение Барселоны от Испании, а и освобождение депутатов, задержанных после попытки провозгласить независимость в 2017 году.
УНН
11 вересня о 22:13
У Барселоні сотні тисяч людей зібралися на мітинг за відокремлення від Іспанії, відзначивши таким чином Національний день Каталонії. …Зазначається, що сотні тисяч осіб зібралися на мітинг у Національний день Каталонії з вимогою надати регіонові незалежність від Іспанії.
DailyUa
11 вересня о 22:13
В Барселоне сотни тысяч людей собрались на митинг за отделение от Испании, отметив таким образом Национальный день Каталонии. …В Барселоне сотни тысяч людей собрались на митинг за отделение от Испании, отметив таким образом Национальный день Каталонии.
Телеканал новин 24
11 вересня о 21:00
Багато учасників мітингу були одягнені у футболки на підтримку незалежності Каталонії, деякі з активістів несли прапори із закликами до незалежності. Сотні тисяч людей влаштували мітинг у Національний день Каталонії з вимогою надати незалежність Каталонії від Іспанії, а також звільнити каталонських чиновників, затриманих після невдалої спроби проголосити незалежність регіону в 2017 році, повідомляє Associated Press.