Український фільм Додому увійшов до лонг-листа Європейської кіноакадемії

#ШоТам
20 серпня о 10:12
Стрічка “Додому” Нарімана Алієва потрапила до списку 46 робіт, які претендують на номінацію премії Європейської кіноакадемії, яку ще називають європейським “Оскаром”. …Читайте також:Український фільм визнали найкращим на кінофестивалі у Бухаресті Минулого року до списку претендентів на номінацію премії потрапили два фільми, створені у копродукції з Україною.
Факти ICTV
20 серпня о 10:10
Драма Додому режисера Нарімана Алієва увійшла до числа потенційних претендентів на премію Європейської кіноакадемії. Українська стрічка Додому режисера Нарімана Алієва претендує на номінацію премії Європейської кіноакадемії.
Факти ICTV
20 серпня о 10:10
Драма Домой режиссера Наримана Алиева вошла в число потенциальных претендентов на премию Европейской киноакадемии. Украинская кинолента Домой режиссера Наримана Алиева претендует на номинацию премии Европейской киноакадемии.
Радiо Свобода
20 серпня о 06:21
Український фільм «Додому» претендує на номінацію премії Європейської кіноакадемії, повідомило Державне агентство з питань кіно. …Яка зі стрічок і в якій номінації матиме честь позмагатися за «Європейський Оскар», стане відомо 9 листопада на Фестивалі європейського кіно в Севільї», – розповіли в Держкіно.