Висадив уночі посеред дороги - водій автобусу відмовив учасницям АТО вимкнути російський серіал

ВолиньPost
27 cічня о 16:41
Дівчину нещодавно загиблого на Донбасі Миколи Сорочука Ярину Чорногуз і волонтерку Анастасією Конфедерат висадили з автобуса, яким вони їхали з Луцька до Києва. …Ярина Чорногуз розповіла, що після того, як вона з подругою почали наполягати на тому, щоб водій вимкнув серіал, той спочатку почав вибивати з рук дівчат телефон, на який вони фільмували конфлікт, а потім почав вимагати дізнатися думку більшості пасажирів автобуса.
Газета.ua
27 cічня о 16:09
"Щойно ми з Настьонко Конфедерат були змушені зупинити автобус фірми Busfor.ua, ФОП "Раб Т.Б '/ bustrans.", яким їхали з Луцька до Києва на трасі через відмову водія вимкнути російський серіал. Коли я підійшла та ввічливо попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася з зони бойових дій, з лютого їду туди знову, і мені гидко цілу ніч слухати телепродукт окупантів, водій це зробити відмовився", - написала вона у Facebook.
Газета.ua
27 cічня о 16:09
"Как только мы с Настьонко Конфедерат были вынуждены остановить автобус фирмы Busfor.ua, ООО "Раб Т.Б '/ bustrans.", которым ехали из Луцка в Киев на трассе из-за отказа водителя выключить российский сериал. …"Нас двоих, волонтерку аэроразведки и госпитальерку, взрослые зрелые люди, граждане Украины, во главе с водителем согласились высадить посреди трассы, чтобы дальше смотреть в покое российское кино", - сообщила участница войны в Донбассе.
DailyUa
27 cічня о 15:54
По дороге из Луцка в Киев посреди трассы высадили волонтерку на госпитальерку, которые просили водителя автобуса выключить российский сериал, который транслировался в салоне. …По дороге из Луцка в Киев посреди трассы высадили волонтерку на госпитальерку, которые просили водителя автобуса выключить российский сериал, который транслировался в салоне.
УНН
27 cічня о 15:54
По дорозі із Луцька у Київ посеред траси висадили волонтерку на госпітальєрку, які просили водія автобуса вимкнути російський серіал, який транслювався у салоні. …“Ми були змушені зупинити автобус фірми Busfor.ua, яким їхали з Луцька до Києва на трасі через відмову водія вимкнути російський серіал.
УНН
27 cічня о 15:54
По дороге из Луцка в Киев посреди трассы высадили волонтерку на госпитальерку, которые просили водителя автобуса выключить российский сериал, который транслировался в салоне. …"Мы были вынуждены остановить автобус фирмы Busfor.ua, которым ехали из Луцка в Киев на трассе из-за отказа водителя выключить российский сериал.