Першу міжнародну зустріч Зеленський провів з представником Литви

TCH.ua
25 квітня о 13:49
Во время первой международной встречи новоизбранного президента Владимира Зеленского с министром иностранных дел Литвы Линасом Линкявичюсом речь шла о борьбе с незаконным обогащением и возобновлении информационной борьбы на оккупированных территориях. Об этом сообщила пресс-служба победителя президентских выборов.Зеленский сообщил Линкявичюсу о подготовленном своей командой законопроекте про возобновление ответственности чиновников на незаконное обогащение.
TCH.ua
25 квітня о 13:49
Під час першої міжнародної зустрічі новообраного президента Володимира Зеленського з міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічюсом ішлося про боротьбу з незаконним збагаченням і поновлення інформаційної боротьби на окупованих територіях. Про це повідомила прес-служба переможця президентських виборів.Зеленський повідомив Лінкявічюсу про підготовлений своєю командою законопроект щодо відновлення відповідальності чиновників на незаконне збагачення.
Espreso TV
25 квітня о 13:09
Команда Володимира Зеленського розробила законопроект, що відновлює відповідальність за незаконне збагачення …Зеленський повідомив міністру, що "його командою розроблено відповідний законопроект, який відновить відповідальність за незаконне збагачення".
Главком
25 квітня о 11:04
Відбулася перша міжнародна зустріч новообраного президента Володимира Зеленського з міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічусом. Як повідомляє прес-служба Володимира Зеленського, Лінкявічус привітав новообраного президента з перемогою та запропонував допомогу в запровадженні реформ в Україні в сферах боротьби з корупцією та правоохоронної системи.