Поліція Запоріжжя затримала чоловіків, які напали на бійця Нацгвардії

InfoResist
23 серпня о 16:46
В Запорожье полицейские задержали двух мужчин, которые избили солдата Нацгвардии, а потом пустили несколько пуль ему в спину «из хулиганских побуждений, ради самоутверждения в глазах девушек». …В июне этого года 22-летний военнослужащий Южного территориального управления НГУ прибыл в Запорожье в ежегодный отпуск.
Факты и комментарии
23 серпня о 14:47
В Запорожской области задержали двух злоумышленников, которые избили и выстрелили в спину бойцу Национальной гвардии. …В ходе расследования было установлена причастность к совершению преступления сына бывшего чиновника полиции.
Обозреватель
23 серпня о 13:12
У Запоріжжі затримали двох чоловіків, які побили і поранили з вогнепальної зброї нацгвардійця. Як повідомили у пресслужбі Нацполіції, підозрювані ховалися від слідства в місті Мелітополь.
Главком
23 серпня о 13:04
У Запоріжжі затримали двох чоловіків, які побили і поранили з вогнепальної зброї нацгвардійця. …Повідомляється, що підозрювані переховувалися від слідства в місті Мелітополь.
RBC.ua
23 серпня о 12:25
В Запорожье задержали двух мужчин, которые избили и ранили из огнестрельного оружия нацгвардейца. …Сообщается, что подозреваемые скрывались от следствия в городе Мелитополь.
Интернет-обозрение Главное
23 серпня о 12:23
З хуліганських спонукань, заради самоствердження в очах дівчат, парубки побили солдата, а потім пустили кілька куль йому у спину. З тяжкими пораненнями потерпілого було госпіталізовано.
Украинские Новости
23 серпня о 11:58
Національна поліція затримала двох підозрюваних у побитті та пораненні з вогнепальної зброї бійця Національної гвардії в Запоріжжі.Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацполіції, передають Українські Новини. …Військовий спробував уникнути подальшого продовження конфлікту і покинути місце події, але отримав постріл у спину, потім - в ноги.Медики діагностували важкі тілесні ушкодження у вигляді проникаючого вогнепального поранення грудної клітини справа, поранення легенів, правої гомілки, забій голови.Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) і ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу.Поліція встановила, що до нападу на військовослужбовця причетні жителі Запоріжжя у віці 22 і 25 років, останній - син колишнього поліцейського Головного управління обласної поліції.Правоохоронці встановили, що підозрювані ховаються і постійно міняють місце перебування, уникають спілкування по мобільному телефону.22-річного фігуранту справи заочно оголосили про підозру у хуліганстві, а 25-річному спільникові - в хуліганстві і побитті бійця Нацгвардії.За даними поліції, невідомі намагалися сховатися в Мелітополі, були готові до швидкого організованого опору.
Украинские Новости
23 серпня о 11:31
Национальная полиция задержала двух подозреваемых в избиении и ранении из огнестрельного оружия бойца Национальной гвардии в Запорожье.Об этом говорится в сообщении пресс-службы Нацполиции, передают Українські Новини. …Военный попытался избежать дальнейшего продолжения конфликта и покинуть место происшествия, но получил выстрел в спину, потом - в ноги.Медики диагностировали тяжелые телесные повреждения в виде проникающего огнестрельного ранения грудной клетки справа, ранения легких, правой голени, ушиб головы.По факту происшествия открыто уголовное производство по ч. 1 ст. 121 (умышленное тяжкое телесное повреждение) и ч. 4 ст. 296 (хулиганство) Уголовного кодекса.Полиция установила, что к нападению на военнослужащего причастны жители Запорожья в возрасте 22 и 25 лет, последний - сын бывшего полицейского Главного управления областной полиции.Правоохранители установили, что подозреваемые скрываются - постоянно меняют место пребывания, избегают общения по мобильному телефону.22-летнему фигуранту дела заочно объявили о подозрении в хулиганстве, а 25-летнему сообщнику - в хулиганстве и избиении бойца Нацгвардии.По данным полиции, неизвестные пытались спрятаться в Мелитополе, были готовы к быстрому организованному уходу и сопротивлению.
LB.ua
23 серпня о 11:11
В Запорожье полицейские задержали двух мужчин, подозреваемых в избиении и ранении из огнестрельного оружия бойца Национальной гвардии. …В июне 22-летний военнослужащий Южного терруправления Нацгвардии, находясь в ежегодном отпуске в Запорожье, нашел мобильный телефон.
LB.ua
23 серпня о 11:11
У Запоріжжі поліцейські затримали двох чоловіків, підозрюваних у побитті та пораненні з вогнепальної зброї бійця Національної гвардії. …У червні 22-річний військовослужбовець Південного теруправління Нацгвардії, перебуваючи у щорічній відпустці в Запоріжжі, знайшов мобільний телефон.