Рада ухвалила постанову щодо переслідування Марківа в Італії

Ракурс
17 cічня о 09:47
Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому проект постанови № 2717 «Про заяву Верховної ради України у зв’язку з кримінальним переслідуванням старшого сержанта Національної гвардії України Віталія Марківа в Італійській Республіці». Парламент вважає, що справа Віталія Марківа продемонструвала очевидні порушення принципів верховенства права, гарантій на справедливий суд та презумпції невинуватості.
Газета.ua
17 cічня о 09:25
Верховна рада ухвалила постанову про заяву у зв'язку з кримінальним переслідуванням старшого сержанта Нацвардії Віталія Марківа в Італії. …"Процес проходив у глибоко антиукраїнській атмосфері, докази сторони обвинувачення базувалися на чутках та упередженнях, суд відхилив запит на проведення огляду місця події на горі Карачун, а ймовірна причетність російської та проросійської сторони, присутніх там під час трагедії, не розслідувалась", - йдеться у заяві.
День (Украина)
17 cічня о 08:54
Верховна рада України підтримала за основу та в цілому проект постанови №2717 "Про Заяву Верховної ради України у зв'язку з кримінальним переслідуванням старшого сержанта Національної гвардії України Віталія Марківа в Італійській Республіці". …Так, ВР постановила звернутись до президента Італійської Республіки спільно з парламентом республіки з проханням у рамках своїх повноважень забезпечити прозорість, об’єктивність та неупередженість апеляційного провадження стосовно Віталія Марківа.
Vesti.ua
17 cічня о 08:44
Верховная Рада просит президента и парламент Италии в рамках своих полномочий обеспечить прозрачность, объективность и беспристрастность рассмотрения апелляции на приговор нацгвардейцу Виталии Маркиву. …В тексте заявления отмечается, что Рада считает, что дело Маркива продемонстрировало очевидные нарушения принципов верховенства права, гарантий справедливого суда и одного из ключевых принципов уголовного процесса - презумпции невиновности.
Обозреватель
17 cічня о 08:39
В пятницу, 17 января, Верховная Рада Украины одобрила заявление к властям Италии относительно апелляционного производства украинского нацгвардейца Виталия Маркива. …Рада обратилась к президенту и парламенту Италии в рамках полномочий с требованием обеспечить прозрачность, объективность и беспристрастность апелляционного производства по делу Маркива.
Обозреватель
17 cічня о 08:39
У п'ятницю, 17 січня, Верховна Рада схвалила заяву до влади Італії щодо апеляційного провадження українського нацгвардійця Віталія Марківа. …Рада звернулася до президента і парламенту Італії в рамках своїх повноважень з вимогою забезпечити прозорість, об'єктивність і неупередженість апеляційного провадження у справі Марківа.
Украина.ру
17 cічня о 08:22
Верховная Рада Украины обратилась к президенту и парламенту Италии с просьбой в рамках своих полномочий обеспечить прозрачность, объективность и беспристрастность апелляционного производства в отношении нацгвардейца Виталия Маркива. Заседание парламента 17 января транслировал телеканал «Рада»
Апостроф
17 cічня о 07:50
17 січня український парламент проголосував за проект постанови №2717 "Про Заяву Верховної Ради України у зв'язку з кримінальним переслідуванням старшого сержанта Національної гвардії України Віталія Марківа в Італійській Республіці". …У ньому говориться, що справа Віталія Марківа показує очевидні порушення принципів верховенства права, гарантій на справедливий суд і одного з ключових принципів кримінального процесу - презумпцію невинності.
Апостроф
17 cічня о 07:50
17 января украинский парламент проголосовал за проект постановления №2717 "О Заявлении Верховной рады Украины в связи с уголовным преследованием старшего сержанта Национальной гвардии Украины Виталия Маркива в Итальянской Республике". …В нем говорится, что дело Виталия Маркива показывает очевидные нарушения принципов верховенства права, гарантий на справедливый суд и одного из ключевых принципов уголовного процесса - презумпцию невиновности.
РИА Новости
17 cічня о 07:47
Парламент Украины обратился к властям Италии с просьбой обеспечить объективность и беспристрастность апелляционного процесса в отношении украинца Виталия Маркива, которого итальянский суд признал виновным в убийстве журналиста Андреа Роккелли в Донбассе, соответствующее заявление на заседании Рады в пятницу поддержали 323 парламентария при необходимом минимуме в 226 голосов. …"Верховная рада Украины постановляет: обратиться к президенту Итальянской Республики совместно с парламентом республики с просьбой в рамках своих полномочий обеспечить прозрачность, объективность и беспристрастность апелляционного производства в отношении Виталия Маркива", - говорится в тексте заявления.
LB.ua
17 cічня о 07:39
Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому проєкт постанови №2717 "Про заяву Верховної Ради України у зв'язку з кримінальним переслідуванням старшого сержанта Національної гвардії України Віталія Марківа в Італійській Республіці". …ВР ухвалила звернутися до президента Італії спільно з парламентом республіки з проханням у рамках своїх повноважень забезпечити прозорість, об'єктивність і неупередженість апеляційного провадження стосовно Віталія Марківа.
УНН
17 cічня о 07:30
Верховная Рада Украины приняла постановление о заявлении в связи с уголовным преследованием старшего сержанта Национальной гвардии Украины Виталия Маркива в Итальянской Республике. …Проект Постановления № 2717 направлен на одобрение заявления Верховной Рады Украины в связи с уголовным преследованием старшего сержанта Национальной гвардии Украины Виталия Маркива в Итальянской Республике.
УНН
17 cічня о 07:30
Верховна рада України ухвалила постанову про заяву у зв'язку з кримінальним переслідуванням старшого сержанта Національної гвардії України Віталія Марківа в Італійській Республіці. …Проект Постанови № 2717 спрямований на схвалення заяви Верховної Ради України у зв’язку з кримінальним переслідуванням старшого сержанта Національної гвардії України Віталія Марківа в Італійській Республіці.
Espreso TV
17 cічня о 07:21
17 січня на засіданні Верховної ради України 323 депутати проголосували за основу та в цілому проєкт постанови про кримінальне переслідування старшого сержанта Нацгвардії Віталія Марківа …Верховна рада України підтримала за основу та в цілому проект постанови №2717 "Про Заяву Верховної ради України у зв'язку з кримінальним переслідуванням старшого сержанта Національної гвардії Віталія Марківа в Італійській Республіці".
Главком
17 cічня о 07:11
Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому проект постанови №2717 «Про Заяву Верховної ради України у зв'язку з кримінальним переслідуванням старшого сержанта Національної гвардії України Віталія Марківа в Італійській Республіці». …Наголошується, що парламент вважає, що справа Віталія Марківа продемонструвала очевидні порушення принципів верховенства права, гарантій на справедливий суд та одного з ключових принципів кримінального процесу - презумпції невинуватості.
RBC.ua
17 cічня о 07:02
Верховная рада Украины поддержала за основу и в целом проект постановления №2717 "О Заявлении Верховной рады Украины в связи с уголовным преследованием старшего сержанта Национальной гвардии Украины Виталия Маркива в Итальянской Республике", передает корреспондент РБК-Украина. …Отмечается, что парламент считает, что дело Виталия Маркива продемонстрировала очевидные нарушения принципов верховенства права, гарантий на справедливый суд и одного из ключевых принципов уголовного процесса - презумпцию невиновности.