Містобудівна рада дозволила добудову в Києві ЖК «Перспектива»

Украинский Бизнес Ресурс
19.07.19 о 09:43
Архитектурно-строительный совет при Киевгорадминистрации единогласно поддержал проект детального плана территории в границах улиц Оноре де Бальзака, Градинской й Радунской Деснянского района Киева, предусматривающий завершение строительства ЖК «Перспектива» . …«Таким образом исполнено обещание, которое взяла на себя исполнительная власть города перед инвесторами ЖК «Перспектива».
Mind
19.07.19 о 03:18
Архітектурно-містобудівна рада Київа одностайно підтримала проект детального плану території (ДПТ) у межах вулиць Оноре де Бальзака, Градинської та Радунської у Деснянському районі Києва. …«Саме тому комісія КМДА з вирішення проблемних питань по об’єктах незавершеного будівництва доручила вжити заходів щодо винесення ДПТ, до меж якої входить ЖК «Перспектива», на розгляд найближчої сесії Київради.
ЛІГА.net
19.07.19 о 03:05
Департамент градостроительства и архитектуры Киеве поддержал проект детального плана территории в границах улиц Оноре де Бальзака, Градинской и Радунской в Деснянском районе города столицы. …"Работа над разработкой детального плана территории микрорайона на Троещине продолжалась еще с 2015 года.
Хрещатик
19.07.19 о 02:54
Про це стало відомо на засіданні секції містобудування та архітектури архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури. …Члени архітектурно-містобудівної ради одноголосно підтримали проект детального плану території мікрорайону на Троєщині та рекомендували його до затвердження Київською міською радою.