Влада Британії оприлюднила кризові сценарії при «жорсткому» Brexit

Deutsche Welle - Ukrainian
12 вересня о 03:12
Уряд Великобританії ввечері в середу, 11 вересня, оприлюднив документ на шести сторінках під назвою "Operation Yellowhammer", у якому презентовано сценарій дій і прогнози на випадок жорсткого Brexit без угоди з ЄС 31 жовтня. Документ було оприлюднено на вимогу депутатів британської Палати громад.
Espreso TV
12 вересня о 03:08
Уряд Великої Британії оприлюднив деталі раніше засекреченого плану під кодовою назвою Operation Yellowhammer ("Операція Вівсянка)", в якому описаний сценарій дій і прогнози на випадок жорсткого Brexit 31 жовтня …Як випливає з документа, у разі виходу зі складу ЄС без угоди Велика Британія автоматично набуде статусу "третьої країни", а відносини з Брюсселем отримають характер "недружніх".
Mind
12 вересня о 02:26
Уряд Великобританії був змушений на вимогу депутатів британської Палати громад оприлюднити деталі раніше засекреченого п'ятисторінкового плану під кодовою назвою «Operation Yellowhamme»( «Операція Вівсянка»), що містить сценарій дій і прогнози на випадок виходу країни з ЄС без угоди 31 жовтня. …Британський парламент має повернутися до роботи 14 жовтня, всього за кілька тижнів до можливої дати виходу Великобританії з Євросоюзу.
Новое Время (НВ)
12 вересня о 00:33
У документі йдеться, що в разі виходу зі складу ЄС без угоди Велика Британія автоматично набуде статусу «третьої країни», а відносини з Брюсселем отримають характер «недружніх». При цьому очікується транспортний колапс, який утворюється в місцях перетину Ла-Маншу.
ЛІГА.net
12 вересня о 00:19
Правительство Великобритании в среду, 11 сентября, было вынуждено по требованию депутатов британской Палаты общин обнародовать детали ранее засекреченного пятистраничного плана под кодовым названием "Operation Yellowhammer" ("Операция овсянка", - ред.), содержащего сценарий действий и прогнозы на случай жесткого Brexit 31 октября, сообщает DW. …Читайте также: Джонсон: Я бы предпочел умереть в канаве, чем отложить Brexit Транспортный коллапс, который образуется в местах пересечения Ла-Манша, может растянуться на срок до трех месяцев, а интенсивность транспортного потока сократиться на 40-60%в день.