Помпео відреагував на повідомлення про стеження за Йованович в Україні

Новое Время (НВ)
17 cічня о 15:18
Про це заявив державний секретар Майк Помпео, передає Reuters. Розсекречені цього тижня документи вказують на те, що спільник особистого адвоката президента США Руді Джуліані Лев Парнас був причетний до стеження за Йованович до її звільнення в травні 2019 року.
Новое Время (НВ)
17 cічня о 15:18
Рассекреченные на этой неделе документы указывают на то, что соратник личного адвоката президента США Руди Джулиани Лев Парнас был причастен к наблюдению за Йованович до ее увольнения в мае 2019 года. …В частности, речь идет о переписке между соратником Руди Джулиани Львом Парнасом и кандидатом в Конгресс от республиканцев в Коннектикуте Робертом Хайдом.
ЛІГА.net
17 cічня о 15:03
Госдепартамент США проверит, подвергалась ли опасности бывшая посол США в Украине Мари Йованович во время своего пребывания в Киеве. Об этом заявил госсекретарь США Майкл Помпео, передает Радио Свобода.
Радiо Свобода
17 cічня о 14:40
Державний секретар США Майк Помпео заявляє, що Держдепартамент перевірить, чи була в небезпеці колишня посол США в Україні Марі Йованович у час свого перебування в Києві. …Марі Йованович, яку минулого року несподівано відкликали з посади посла США в Україні, раніше повідомляла конгресовому розслідуванню у справі імпічменту президента Дональда Трампа, що напередодні відкликання відчувала брак підтримки з боку Державного департаменту, а після того – загрозу з боку Трампа.
Espreso TV
17 cічня о 13:46
Державний секретар США Майкл Помпео заявив, що ніколи не мав інформації про можливе стеження за послом США в Україні Марі Йованович під час її перебування на посаді в Києві, про що стало відомо з нових доказів по справі імпічменту Трампа …"Я взагалі про це ніколи й нічого не чув", - зауважив Помпео у відповідь на запитання про те, чи знав він щось про нові докази від спільника Руді Джуліані Лева Парнаса щодо намірів встановити зовнішнє стеження за послом Марі Йованович у Києві.
RBC.ua
17 cічня о 13:13
Государственный секретарь Соединенных Штатов Америки Майк Помпео отреагировал на информацию о возможной слежке за экс-послом в Украине Мари Йованович. …По словам госсекретаря, он ранее не знал о слежке за бывшим послом США в Украине, о которой шла речь в показаниях партнера личного адвоката американского президента Льва Парнаса.