В Україні вшанували пам’ять загиблих під час обстрілу Маріуполя

Подробности.ua
24 cічня о 11:53
Сьогодні День пам'яті загиблих під час обстрілу мікрорайону "Східний" у Маріуполі. 24-го січня п'ять років тому російські окупати вдарили з реактивних систем "Град" та "Ураган" по житловому кварталу та прилеглому селищі Виноградне.
Подробности.ua
24 cічня о 08:51
Сьогодні День пам'яті загиблих під час обстрілу мікрорайону "Східний" у Маріуполі. 24 січня п'ять років тому російські окупати вдарили з реактивних систем "Град" та "Ураган" по житловому кварталу та прилеглому селищу Виноградне.
ForUm
24 cічня о 03:54
Сегодня в Украине День памяти погибших во время обстрела террористами микрорайона «Восточный» в Мариуполе. …В этот день в 2015 году террористы нанесли удар из реактивных систем залпового огня БМ-21 «Град» и «Ураган» по Орджоникидзевскому району Мариуполя (микрорайон «Восточный») и прилегающему к нему поселку Виноградное Волновахского района.
Главком
24 cічня о 02:59
В Україні 24 січня - День пам'яті загиблих під час обстрілу терористами мікрорайону Східний в Маріуполі. У цей день в 2015 році терористи завдали удару з реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» і «Ураган» по Орджонікідзевському району Маріуполя (мікрорайон «Східний») і прилеглому до нього селища Виноградне Волноваського району, Внаслідок цього злочину загинули 30 осіб, з них 2 дітей, 108 – було поранено, пошкоджено 30 житлових будинків, 7 закладів освіти, об’єкти інфраструктури та лінію електропередач.
Миг (Запорожье)
24 cічня о 02:00
Сегодня в Украине день памяти погибших во время обстрела террористами микрорайона «Восточный» в Мариуполе, а в мире отмечается Международный день образования. В этот день 2015 года террористы нанесли удар из реактивных систем залпового огня БМ-21 «Град» и «Ураган» по Орджоникидзевскому району Мариуполя (микрорайон «Восточный») и прилегающему к нему поселку Виноградное Волновахского района.