Різкий запах аміаку в аеропорту «Бориспіль»: одну людину госпіталізували, ще пів сотні відчули погіршення самопочуття

InfoResist
21 жовтня о 15:52
В понедельник, 21 октября, на территории аэропорта Борисполь произошел выброс в воздух летучих вредных веществ. Потребовалось вмешательство комиссии ГСЧС.
Reform.by
21 жовтня о 15:51
Сообщения о резком запахе аммиака в аэропорту «Борисполь» появились в понедельник в 18.20. …Пробы воздуха показали наличие аммиака, но его концентрация не превышала предельно допустимую.
РБК
21 жовтня о 15:30
С жалобами на ухудшение самочувствия в аэропорту Борисполь в Киеве к медикам обратились около 50 человек, после того как пассажиры и сотрудники аэропорта почувствовали резкий запах аммиака. …О вероятной утечке вредных веществ ранее сообщала пресс-служба аэропорта.
Радiо Свобода
21 жовтня о 15:01
Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила про результати замірів якості повітря в аеропорту «Бориспіль», роботу терміналів якого на кілька годин було заблоковано через запах аміаку. За цими даними, наявність в повітрі аміаку встановлено, але без перевищення допустимих концентрацій.
112.ua
21 жовтня о 15:01
В аэропорту "Борисполь", где 21 октября временно была приостановлена работа терминалов из-за запаха аммиака, один человек госпитализирован, 50 пожаловались медикам на ухудшение самочувствия. …Напомним, во второй половине дня аэропорт "Борисполь" приостановил обслуживание в терминалах из-за возможного рассеивания вредных веществ с содержанием аммиака.
112.ua
21 жовтня о 15:01
В аеропорту "Бориспіль", де 21 жовтня тимчасово була призупинена робота терміналів через запах аміаку, одну людину госпіталізовано, 50 поскаржилися медикам на погіршення самопочуття. …Нагадаємо, у другій половині дня аеропорт "Бориспіль" призупинив обслуговування в терміналах через можливе розсіювання шкідливих речовин із вмістом аміаку.
Главком
21 жовтня о 14:59
В аеропорту «Бориспіль» близько 50 осіб звернулися за медичною допомогою після викиду в повітря шкідливих речовин під час обробки полів. …Нагадаємо, аеропорт «Бориспіль» заявив про хімічну атаку.
ЛІГА.net
21 жовтня о 14:57
Из-за вечернего инцидента в аэропорту Борисполь, о котором сообщалось ранее, медицинская помощь понадобилась десяткам людей. …"Отделением радиационной, химической и биологической защиты ГСЧС осуществлен забор проб воздуха для установления наличия опасных веществ.
Новое Время (НВ)
21 жовтня о 14:53
За даними рятувальників, до лікарні госпіталізували одного співробітника SkyUp. Решту потерпілих, які скаржилися на загальне на погіршення самопочуття, медики перевірили на місці.
Новое Время (НВ)
21 жовтня о 14:53
По данным спасателей, в больницу госпитализировали одного сотрудника SkyUp. Остальных пострадавших, которые жаловались на общее ухудшение самочувствия, медики проверили на месте.
Гал-Інфо
21 жовтня о 14:47
З Міжнародного аеропорту «Бориспіль» до лікувального закладу доставили одну людину, на місці проводиться медичний огляд ще майже 50 людей. …«Відділенням радіаційного, хімічного та біологічного захисту ДСНС здійснено забір проб повітря для встановлення наявності небезпечних речовин.
Час Пик
21 жовтня о 14:43
Около 50 человек в аэропорту "Борисполь" надышались аммиаком и обратились к медикам с ухудшением самочувствия, передает Час Пик со ссылкой на пресс-службу ГСЧС. 21 октября в 18:20 в ГСЧС поступило сообщение, что в ГП МА «Борисполь» ощущается резкий запах аммиака.
УНИАН
21 жовтня о 14:31
Из Международного аэропорта "Борисполь" в лечебное учреждение был доставлен один человек, на месте проводится медицинский осмотр почти 50 человек. Как сообщается на странице ГСЧС Украины в Facebook, в 18:20 в Службу поступило сообщение о резком запахе аммиака в аэропорту.
УНИАН
21 жовтня о 14:31
З Міжнародного аеропорту "Бориспіль" до лікувального закладу було доставлено одну особу, на місці проводиться медичний огляд майже 50 осіб. Як повідомляється на сторінці ДСНС України у Facebook, о 18:20 до Служби надійшло повідомлення про різкий запах аміаку в аеропорту.
TCH.ua
21 жовтня о 14:13
Увечері понеділка, 21 жовтня, у Міжнародному аеропорту "Бориспіль" відчули різкий запах аміаку. …Додатково зі скаргами на погіршення самопочуття звернулося близько 50 осіб, медичний огляд яких проводиться на місці", - додали в ДСНС.
DailyUa
21 жовтня о 14:00
В аэропорту "Борисполь", где приостанавливали работу терминалов из-за резкого запаха аммиака, одного сотрудника авиакомпании госпитализировали, еще 50 человек медики осматривают на месте, передает УНН со ссылкой на пресс-службу ГСЧС. В аэропорту "Борисполь", где приостанавливали работу терминалов из-за резкого запаха аммиака, одного сотрудника авиакомпании госпитализировали, еще 50 человек медики осматривают на месте, передает УНН со ссылкой на пресс-службу ГСЧС."Один сотрудник авиакомпании "Скай Ап" доставлен в лечебное учреждение.
УНН
21 жовтня о 14:00
В аеропорту "Бориспіль", де призупиняли роботу терміналів через різкий запах аміаку, одного співробітника авіакомпанії госпіталізували, ще 50 осіб медики оглядають на місці, передає УНН із посиланням на пресслужбу ДСНС. …Нагадаємо, 21 жовтня о 18:20 до ДСНС надійшло повідомлення, що в ДП МА “Бориспіль” відчувається різкий запах аміаку.