Гончарук пояснив, як «Укрзалізниця» співпрацюватиме з Deutsche Bahn

Рупор Житомира
25 cічня о 14:51
Цього тижня Україна рекордно вигідно розмістила євробонди – це цінні папери, у які вкладають іноземні та українські інвестори. Про це сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в прямому ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».
TCH.ua
25 cічня о 02:17
Консультанти одного з найбільших залізничних операторів Європи Deutsche Bahn консультуватимуть менеджмент "Укрзалізниці", або допомагатимуть керувати компанією впродовж "певного етапу". …Нагадаємо, 23 січня прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що українська влада хоче віддати національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років АТ "Укрзалізниця".
TCH.ua
25 cічня о 02:17
Консультанты одного из крупнейших железнодорожных операторов Европы Deutsche Bahn будут консультировать менеджмент "Укрзализныци", или помогать управлять компанией в течение "определенного этапа". …На первом этапе у нас будут немецкие консультанты, которые частично будут консультировать наш менеджмент или на определенном этапе будут привлечены к управлению.
Главком
25 cічня о 01:37
Найбільшого залізничного оператора Німеччини Deutsche Bahn обрали як партнера для «Укрзалізниці» через «наявність досвіду, розуміння та ресурсів». …За його словами, уряд хоче на певному етапі залучати консультантів Deutsche Bahn до управління «Укрзалізницею».
УНН
25 cічня о 00:31
Німецька компанія Deutsche Bahn була обрана як партнер для “Укрзалізниці”, тому що вони мають за плечима великий досвід та необхідні ресурси. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”, передає УНН.
УНН
25 cічня о 00:31
Об этом сообщил Премьер-министр Украины Алексей Гончарук в эфире ток-шоу "Свобода слова Савика Шустера", передает УНН. …По его мнению, немецкие партнеры обладают пониманием того, как выглядит украинская железная дорога.
Украинская правда
24 cічня о 23:47
Премьер-министр Алексей Гончарук рассказал, что консультанты от крупнейшего железнодорожного оператора Германии Deutsche Bahn будут предоставлять свои услуги для менеджмента "Укрзализныци" или будут привлечены к управлению компанией на определенном этапе. …На первом этапе у нас будут немецкие консультанты, частично будут консультировать наш менеджмент или на определенном этапе будут привлечены к управлению.
Украинская правда
24 cічня о 23:47
Прем’єр-міністр Олексій Гончарук розповів, що консультанти від найбільшого залізничного оператора Німеччини Deutsche Bahn надаватимуть свої послуги для "Укрзалізниці" менеджменту або будуть залучені до управління компанією на певному етапі. …На першому етапі у нас будуть німецькі консультанти, які частково будуть консультувати наш менеджмент або на певному етапі будуть залучені до управління.
УНИАН
24 cічня о 20:35
Премьер-министр Алексей Гончарук заявляет, что "Укрзализныце" нужна помощь немецкой Deutsche Bahn, потому что украинскую компанию "разворовали за большой промежуток времени". Об этом он сказал в эфире программы "Свобода слова Савика Шустера", пишет НВ.
Сегодня (Киев)
24 cічня о 19:14
Об этом премьер-министр Украины Алексей Гончарук заявил в эфире ток-шоу "Свобода слова Савика Шустера" на телеканале "Украина", где эксперты и политики, приглашенные на программу 24 января, говорили о результатах Всемирного экономического форума в Давосе для Украины, а также о заработных платах министров и чиновников. …Он убежден, что немецкие коллеги уже обладают пониманием, как выглядит украинская железная дорога.
Сегодня (Киев)
24 cічня о 19:14
Про це прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна" , де експерти і політики, запрошені на програму 24 січня, говорили про результати Всесвітнього економічного форуму в Давосі для України, а також про заробітні плати міністрів і чиновників. …Відомо, що прагнучи залучити прямі іноземні інвестиції і, таким чином, стимулювати зростання економіки, українські чиновники оголосили на Економічному форумі в Давосі про намір підписати угоду з найбільшим залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn на 10 років, щоб радикально реформувати "Укрзалізницю".
Главред
24 cічня о 19:01
Гончарук раскрыл детали сотрудничества с немцами по Укрзализныци / УНИАН Премьер-министр Украины Алексей Гончарук заявил, что немецкие консультанты компании Deutsche Bahn будут привлечены к управлению Укрзализницей на определенном этапе.