Україна перейде на зимовий час: коли і на котру переводити годинник

TCH.ua
21 жовтня о 08:17
Цієї неділі, 27 жовтня, Україна переходить на "зимовий час". …Згідно з постановою Кабіміну на території України визначено такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки: в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.
TCH.ua
21 жовтня о 08:17
В это воскресенье, 27 октября, Украина переходит на "зимнее время". …Согласно постановлению Кабмина на территории Украины определен такой порядок исчисления времени: время второго часового пояса (киевское время) с переводом ежегодно часовой стрелки: в последнее воскресенье марта в 3 часа на 1 час вперед в последнее воскресенье октября в 4 часа на 1 час назад.
Сайт города Кировограда
21 жовтня о 07:13
Скасовувати ж перехід на "зимовий час" Мінекономрозвитку згідно лише після аналогічного рішення Євросоюзу. …Зміна часу і здоров'я Перехід на літній чи зимовий час: раніше встаєш або пізніше - це завжди стрес для організму.Тому привчати організм до нового розпорядку медики радять мінімум за тиждень до дня, коли переводять годинники.
Закон i Бiзнес
21 жовтня о 03:54
Переведення годинника на зимовий і літній час встановлено постановою Кабінету Міністрів України. …Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.05.96 №509 на території України визначено такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки:
Закон i Бiзнес
21 жовтня о 03:54
Перевод часов на зимнее и летнее время установлен постановлением Кабинета Министров Украины. …Согласно постановлению Кабинета Министров Украины от 13.05.96 №509 на территории Украины определен такой порядок исчисления времени: время второго часового пояса (киевское время) с переводом ежегодно часовой стрелки: