Медведчук провів зустріч із представником французького МЗС

Подробности.ua
24 cічня о 15:41
Війну на Донбасі обговорювали цього тижня у столиці Франції. …Виконання Мінських домовленостей та мирний процес на сході України - це теми конференції у столиці Франції, що відбулась напередодні.
112.ua
24 cічня о 10:30
23 січня в рамках візиту до Парижа голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук провів робочу зустріч з головою департаменту Росії і Східної Європи МЗС Франції Марі Дюмулан, повідомляє прес-служба "Опозиційної платформи - За життя". Під час довгої, ґрунтовної бесіди учасники зустрічі обговорили проблеми реалізації мінських угод після паризького саміту "нормандського формату" 9 грудня, а також перспективи мирного процесу в Україні.
Украинский выбор
24 cічня о 10:06
В ходе долгой, обстоятельной беседы участники встречи обсудили проблемы реализации Минских соглашений после парижского саммита «нормандского формата» 9 декабря, а также перспективы мирного процесса в Украине. Медведчук подчеркнул, что данная инициатива в том числе призвана поддержать усилия президента Франции Эмманюэля Макрона по обеспечению скорейшего завершения конфликта на Востоке Украины.
From-UA
24 cічня о 10:05
23 января в рамках визита в Париж председатель Политсовета партии «ОПЗЖ» Виктор Медведчук встретился с главой департамента РФ и Восточной Европы МИД Франции Мари Дюмулан. …Украинский оппозиционер подчеркнул, что данная инициатива в том числе необходима для поддержки усилий президента Франции Эмманюэля Макрона по обеспечению скорейшего завершения конфликта на Востоке Украины.