В Антарктиді українські полярники знайшли загублену льодовикову печеру

День (Украина)
10 вересня о 19:50
Українські полярники знайшли загублену льодовикову печеру в Антарктиді, виявивши, що вона в три рази більше, ніж вважалося раніше, і має кілька озер і річку. …Наголошується, що пошуками займалися учасники 24-ї Української антарктичної експедиції (УАЭ), які зараз знаходяться на річній “зимівлі” на станції “Академік Вернадський”.
BBC Ukrainian
10 вересня о 18:07
Українським полярникам вдалося віднайти "загублену" печеру в Антарктиді, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки. Про існування цієї печери було відомо й раніше, проте кілька років тому льодовик, де вона розташована, зсунувся в океан.
Главком
10 вересня о 18:01
Участники 24-й Украинской антарктической экспедиции нашли в Антарктиде «затерянную» ледниковую пещеру. Несколько лет ледник сдвинулся в океан и вход в пещеру затопило, сообщили в пресс-службе МОН.
Южный Федеральный
10 вересня о 17:04
Как стало известно, полярникам удалось отыскать ранее «потерянную» пещеру на самом холодном материке. Они выяснили, что размеры пещеры в три раза больше, чем считалось ранее, она имеет реку и несколько озер.
TCH.ua
10 вересня о 15:04
Украинские полярники со станции "Академик Вернадский" в Антарктиде обнаружили утерянную ранее ледяную пещеру. …Во время первой экспедиции украинцы обнаружили пещеру на острове Галиндез, где расположена украинская станция.
Украина.ру
10 вересня о 15:02
Полярники из 24-й Украинской антарктической экспедиции смогли второй раз открыть ледяную пещеру, вход в которую был завален несколько лет назад. …Кроме того, в одной из ледяных глыб полярники нашли перо птицы с широким опахалом.
Газета.ua
10 вересня о 14:58
Українські полярники знайшли "загублену" льодовикову печеру в Антарктиді. …Пошуками займалися учасники 24-ї Української антарктичної експедиції, УАЕ, що нині перебувають в річній "зимівлі" на станції Академік Вернадський, що на Південному полюсі.
Газета.ua
10 вересня о 14:58
Украинские полярники нашли "потерянную" ледниковую пещеру в Антарктиде. …Поисками занимались участники 24-й Украинской антарктической экспедиции, УАЭ, которые сейчас находятся в летней "зимовке" на станции Академик Вернадский, что на Южном полюсе.
Espreso TV
10 вересня о 14:35
Учасники 24-ї Української антарктичної експедиції віднайшли в Антарктиді льодовикову печеру, яку затопило декілька років тому, коли льодовик зсунувся в океан …На острові Галіндез полярники виявили печеру, яка має кілька озер і річку.
Телеканал новин 24
10 вересня о 14:15
Українські полярники віднайшли "загублену" льодовикову печеру в Антарктиді, виявивши, що вона втричі більше, ніж вважалося раніше, і має кілька озер та річку. Пошуками займалися учасники 24-ї Української антарктичної експедиції (УАЕ), які перебувають в річній "зимівці" на станції Академік Вернадський, повідомили у Національному антарктичному науковому центрі.
Радiо Свобода
10 вересня о 13:36
Українська полярна експедиція знайшла в Антарктиді льодовикову печеру, яка виявилася втричі більшою ніж вважалося, та має кілька озер і річку. …«Ще з перших експедицій науковці знайшли на острові Галіндез, де розташована українська станція, льодяну печеру.
ЛІГА.net
10 вересня о 13:15
Украинские полярники нашли "потерянную" ледниковую пещеру в Антарктиде, обнаружив, что она в три раза больше, чем считалось ранее, и имеет несколько озер и реку. …Поисками занимались участники 24-й украинской антарктической экспедиции (УАЭ), которые сейчас находятся в годовой на станции Академик Вернадский.