ГБР расследует растрату 37 млн при строительстве на полигоне «Широкий лан»

InfoResist
11 вересня о 16:03
ГБР в Николаеве возбудило уголовное дело по факту нанесения ущерба Украине на сумму примерно 37 млн грн в результате выполнения строительных работ на территории полигона «Широкий лан», что в Николаевской области. …Установлено, что в 2016 году Минобороны заключило с генподрядчиком договор на строительство лагерного городка на территории полигона «Широкий лан».
112.ua
11 вересня о 14:52
Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань (ДБР), яке розташоване в місті Миколаїв, проводить досудове розслідування щодо розтрати 37 млн гривень при побудові на полігоні "Широкий лан". …Зазначається, що причиною таких збитків стало недбале ставлення до служби військовослужбовця Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України.
Конфликты и законы
11 вересня о 14:34
Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом нанесення збитків державі у сумі близько 37 млн грн під час виконання будівельних робіт на території полігону «Широкий лан». …Досудовим розслідуванням встановлено: у 2016 році між Міністерством оборони України і генпідрядником було уклало договір на виконання будівельних робіт для будівництва табірного містечка та території полігону «Широкий лан»; за умовами договору об’єкт мав бути повністю готовим та зданим в експлуатацію у 2018 році, однак частина будівельних робіт не була виконана; відповідальною за здійснення технічного нагляду особою було призначено військовослужбовця Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України; згаданий військовослужбовець неналежно виконав визначені обов’язки – не проконтролював відповідність обсягу виконаних робіт умовам договору, не забезпечив ефективне і цільове використання бюджетних коштів за вказаним договором; як наслідок, компанія-будівельник отримала від МОУ 135 млн грн – 37 млн грн з цієї суми сплачено за роботи, які фактично не виконані, чим завдано відповідну шкоду державі.
RBC.ua
11 вересня о 13:59
Следователи теруправления Государственного бюро расследований (ГБР), которое расположено в городе Николаев, проводит досудебное расследование относительно растраты 37 млн гривен при стоительстве на полигоне "Широкий лан". …Как сообщается, по предварительной информации, причиной таких убытков стало халатное отношение к службе военнослужащего Главного квартирно-эксплуатационного управления Вооруженных сил Украины.
DailyUa
11 вересня о 12:58
Следователи теруправления Государственного бюро расследований в Николаеве осуществляют досудебное расследование в уголовном производстве по факту нанесения ущерба государству в сумме около 37 млн грн при выполнении строительных работ на территории полигона "Широкий лан". …Следователи теруправления Государственного бюро расследований в Николаеве осуществляют досудебное расследование в уголовном производстве по факту нанесения ущерба государству в сумме около 37 млн грн при выполнении строительных работ на территории полигона "Широкий лан".
Интерфакс-Украина
11 вересня о 12:43
Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань (ДБР), розташованого в Миколаєві, здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом нанесення збитків державі в сумі близько 37 млн грн при виконанні будівельних робіт на території полігону "Широкий лан" (Миколаївська обл.). Як повідомила прес-служба ДБР, досудове розслідування встановило, що в 2016 році між Міністерством оборони України та генпідрядником було укладено договір на виконання будівельних робіт для будівництва табірного містечка на території полігону "Широкий лан".
Интерфакс-Украина
11 вересня о 12:35
Следователи территориального управления Государственного бюро расследований (ГБР), расположенного в Николаеве, осуществляют досудебное расследование в уголовном производстве по факту нанесения ущерба государству в сумме около 37 млн грн при выполнении строительных работ на территории полигона "Широкий лан" (Николаевская обл.). Как сообщила пресс-служба ГБР, досудебное расследование установило, что в 2016 году между Министерством обороны Украины и генподрядчиком был заключен договор на выполнение строительных работ для строительства лагерного городка на территории полигона "Широкий лан".