У Бородянського презентували проєкт закону про дезінформацію

Апостроф
17 cічня о 09:59
В Україні збираються жорстко боротися з дезінформацією, основою для чого стане новий законопроект, який передбачає відповідальність, аж до кримінальної. …Зокрема, законопроект передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність за поширення дезінформації.
Апостроф
17 cічня о 09:59
В Украине собираются жестко бороться с дезинформацией, основой для чего станет новый законопроект, который предполагает ответственность, вплоть до уголовной. …В частности, законопроект предусматривает административную и уголовную ответственность за распространение дезинформации.
LB.ua
17 cічня о 05:56
Перший заступник міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського Анатолій Максимчук прокоментував проєкт закону про протидію дезінформації і підкреслив, що будь-яка особа, провину якої буде доведено в суді, має нести за це відповідальність. Про це він заявив, відповідаючи на питання шеф-редактора LB.ua Соні Кошкіної про те, чи можна притягти до відповідальності чиновника за поширення дезінформації.
LB.ua
17 cічня о 05:56
Первый заместитель министра культуры, молодежи и спорта Анатолий Максимчук заявил, что любой человек, вина которого будет доказана в суде, должен нести за это ответственность за распрастранение дезинформации. Об этом он сказал, отвечая на вопрос шеф-редактора LB.ua Сони Кошкиной о том, можно ли привлечь к ответственности чиновника за распространение дезинформации.