Милованов назвав об’єкти, які не можна приватизувати

УРА-информ
17.11.19 о 14:59
Як розповів в суботу, 16 листопада, в інтерв'ю телеканалу "Прямий" голова економічного відомства, він запропонував розділити приватизацію на три частини. …Є критерії, за якими ми визначаємося, що має бути приватизовано, а що ні.
Главком
17.11.19 о 12:01
Перелік майна до приватизації буде складатися за чіткими критеріями, певна частина підприємств залишиться у держвласності. …766 – це стратегічні підприємства, які залишаються у державі – їх чекає реструктуризація з метою побудови ефективної системи корпоративного управління та робота на Фонд Національного багатства, 1261 – фактично банкрути, не ведуть ніякої діяльності – вони мають бути ліквідовані, щоб не бути тягарем для бюджету, 1006 – працюють, але не розвиваються – їх необхідно приватизувати.
RBC.ua
17.11.19 о 12:00
Министр экономики Тимофей Милованов сообщил, что перечень имущества к приватизации будет составляться по четким критериям, а определенная часть предприятий останется в госсобственности. …Напомним, РБК-Украина писало, что комитет по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки попросит Кабинет министров расширить перечень государственных предприятий, не подлежащих приватизации.
Хвиля
17.11.19 о 11:58
Министр экономики, торговли и сельского хозяйства Украины Тимофей Милованов заявил, что перечень государственного имущества для приватизации будет определен по четким критериям, определенная часть предприятий останется в госсобственности. Как сообщает «Укринформ», об этом Милованов рассказал в интервью телеканалу «Прямой».