Львівська третьокласниця повідомила про замінування своєї школи

Сайт міста Львова
22 травня о 12:35
Як повідомили у прес-службі ЛМР, повідомлення про замінування надійшло о 11:04 з приватного мобільного телефону на лінію диспетчерської служби КЗ ЛОР “Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”. Приміщення середньої загальноосвітньої школи №3, що на вулиці Степана Бандери,11, та прилеглі до неї території обстежували підрозділи сил цивільного захисту області і міста Львова.
Politeka
22 травня о 11:41
Ученица «заминировала» школу во Львове Сегодня, 22 мая в 11.04 ч. на телефон диспетчерской службы КЗ ЛОР «Львовский областной центр экстренной медицинской помощи и медицины катастроф» поступило сообщение из частного мобильного телефона о заминировании средней общеобразовательной школы № 3 на ул. С. Бандеры, 11. …«Лицо, сообщила о ложном заминировании задержали.» — об этом сообщают в городском управлении по вопросам чрезвычайных ситуаций и гражданской защиты населения.
Високий Замок
22 травня о 11:40
Як повідомили в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, 22 травня об 11.04 год. на телефон диспетчерської служби КЗ ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» надійшло повідомлення з приватного мобільного телефону про замінування середньої загальноосвітньої школи № 3, що на вул. …Співробітники ГУ національної поліції у Львівській області встановили особу, яка неправдиво повідомила про замінування — це школярка 3-го класу цієї ж школи.