Інтернет, кухня та мова: названий список питань під час перепису населення в Україні

Обозреватель
21 жовтня о 02:38
В Україні в 2020 році пройде перепис населення, в ході якої будуть питати про наявність будинку кухні, інтернету та каналізації. Також в українців будуть дізнаватися про водопостачання, і коли побудований їхній будинок, передає ТСН.
Обозреватель
21 жовтня о 02:38
В Украине в 2020 году пройдет перепись населения, в ходе которой будут спрашивать о наличии дома кухни, интернета и канализации. Также у украинцев будут узнавать о водоснабжении, и когда построен их дом, передает ТСН.
Новости-Н
21 жовтня о 02:00
Во время переписи 2020 года украинцев будут спрашивать о наличии в доме кухни, интернета, водоснабжения и канализации, в какогм году построено жилье. …Напомним, в Кабинете министров Украины анонсировали проведение до конца 2019 года частичной переписи населения.
TCH.ua
21 жовтня о 01:16
Під час перепису 2020 року українців будуть запитувати про наявність у будинку кухні, інтернету, водопостачання та каналізації, якого року збудоване житло. Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".
Социальное телевидение Сумщины
20 жовтня о 23:20
Під час перепису 2020 року українців будуть запитувати про наявність у будинку кухні, інтернету, водопостачання та каналізації, якого року збудоване житло. У Держстаті розповіли, як відбуватиметься перепис населення і на що підуть виділені із бюджету гроші.