Підозрювану у мінуванні авто Шеремета Кузьменко арештували

Lviv Comments.ua
14.12.19 о 03:40
Печерський райсуд обрав запобіжні заходи у вгляді арешту двом підозрюваним у справі журналіста павла Шеремета – волонтерці і дитячому хірургу в «Охматдиті» Юлії Кузьменко й АТОвцю Андрію Антоненку. …Загалом слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох людей: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменка, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.
Украинская правда
13.12.19 о 16:20
Печерский райсуд избрал меру пресечения для подозреваемой по делу Шеремета волонтера и детского хирурга в "Охматдете" Юлии Кузьменко в виде ареста до 8 февраля 2020 года. …Что было раньше: 12 декабря правоохранители сообщили, что подозревают в деле Шеремета по меньшей мере пять человек: медсестру одного из парашютно-десантных батальонов Яну Дугарь, врача и волонтера Юлию Кузьменко ("Лису"), музыканта и добровольца Андрея Антоненко, добровольцев Владислава и Инну Грищенко ("Бучу" и "Пуму").
Украинская правда
13.12.19 о 16:20
Печерський райсуд обрав запобіжний захід для підозрюваної у справі Шеремета волонтерки і дитячого хірурга в "Охматдиті" Юлії Кузьменко у вигляді арешту до 8 лютого 2020 року. …Що було раніше: 12 грудня правоохоронці повідомили, що підозрюють у справі Шеремета щонайменше п’ятьох людей: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко ("Лісу"), музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків ("Бучу" й "Пуму").