Розбещував дітей у шкільних вбиральнях: у справі киянина є деталі

Судебно-юридическая газета
17 cічня о 13:50
У Києві правоохоронці завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно 27-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні малолітніх дітей та замаху на здійснення відносно них дій сексуального характеру. …Під час досудового розслідування встановлено, що 17 жовтня 2019 року зловмисник проник до двох навчальних закладів у Подільському районі столиці, де в приміщеннях туалетів здійснював дії сексуального характеру відносно малолітніх хлопчиків.
Главком
17 cічня о 08:33
Київською місцевою прокуратурою №7 спільно з Подільським управлінням поліції завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно 27-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні малолітніх дітей та замаху на здійснення відносно них дій сексуального характеру. …Під час досудового розслідування встановлено, що 17 жовтня 2019 року зловмисник проник до двох навчальних закладів у Подільському районі столиці, де в приміщеннях туалетів здійснював дії сексуального характеру відносно малолітніх хлопчиків.
ГолосUA
17 cічня о 08:12
Киевской местной прокуратурой № 7 совместно с Подольским УП ГУНП в г. Киеве завершено досудебное расследование в уголовном производстве в отношении 27-летнего мужчины, подозреваемого в развращении малолетних детей и покушении на осуществление относительно них действий сексуального характера. Об этом передает пресс-служба киевской прокуратуры.
Сегодня (Киев)
17 cічня о 07:56
Столичные правоохранители завершили расследование в отношении 27-летнего мужчины, который подозревается в развращении малолетних детей и покушении на осуществление относительно них действий сексуального характера. …Так, 17 октября прошлого года молодой мужчина проник в две школы в Подольском районе и там в туалете совершил действия сексуального характера в отношении малолетних мальчиков.