Сьогодні відбудеться слухання ЄСПЛ у справі «Україна проти Росії»

Радiо Свобода
11 вересня о 15:30
У Європейському суді з прав людини у Страсбурзі відбулися слухання у справі «Україна проти Росії», яка стосується порушень прав людини в Криму. …«Військовий заколот був не в Києві, а в Криму, і з нього почалася окупація» – українська сторона Відповідаючи на виступ російських юристів, Іван Ліщина сказав, що особисто керував командою юристів, які готували справу і збирали докази.
Радио Свобода
11 вересня о 05:43
Большая палата Европейского суда по правам человека в среду провела слушания по делу "Украина против России", где, в частности, идёт речь о нарушениях прав человека на аннексированном полуострове. …Российские власти обвиняют в убийстве украинских военных, преследовании крымских татар, незаконной выдаче российского гражданства жителям полуострова, похищениях и препятствованию работе СМИ.
Gordonua.com
11 вересня о 04:38
Украина подала заявление №20958/14 13 марта 2014 года, ссылаясь на нарушение ряда статей Конвенции о защите прав человека и основополагающих свобод, включая право на жизнь, свободу слова и передвижений.11 сентября Европейский суд по правам человека (ЕСПЧ) проведет слушания по делу "Украина против России" из-за аннексии Крыма, сообщается на сайте ЕСПЧ. …“Украинские граждане, проживающие в Крыму, подвергались незаконному навязыванию российского гражданства.
Deutsche Welle - Ukrainian
11 вересня о 03:44
Велика палата Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) в середу, 11 вересня, розпочала слухання у справі "Україна проти Росії" щодо порушень прав людини у Криму, повідомляє кореспондент DW зі Страсбурга. …Уряд України стверджує, що ще з лютого 2014 року Російська Федерація контролює Автономну Республіку Крим, яка є невід'ємною частиною України.
Сегодня (Киев)
11 вересня о 03:32
Сьогодні Велика палата Європейського суду з прав людини починає слухання у справі "Україна проти Росії" щодо Криму. …Як повідомляли новини «Сьогодні», на початку лютого секретаріат уповноваженого у справах ЄСПЛ отримав від суду повідомлення про перенесення дати усних слухань у справі "Україна проти Росії (Крим)", які були призначені на 27 лютого.
Сегодня (Киев)
11 вересня о 03:32
Сегодня Большая палата Европейского суда по правам человека начинает слушание по делу "Украина против России" по Крыму. …Как сообщали новости «Сегодня», в начале февраля секретариат уполномоченного по делам ЕСПЧ получил от суда сообщение о переносе даты устных слушаний по делу "Украина против России (Крым)", которые были назначены на 27 февраля.
ГолосUA
11 вересня о 02:48
Большая палата Европейского суда по правам человека начнет слушание по делу "Украина против России" по Крыму. …В феврале Европейский суд по правам человека принял решение о переносе на неопределенный срок публичных слушаний по делу.
Українське право
11 вересня о 02:26
Уряд України стверджує, що з 27 лютого 2014 року Російська Федерація здійснювала ефективний контроль над Автономною Республікою Крим, складовою частиною України, та здійснювала юрисдикцію над ситуацією, внаслідок якої було порушено численні положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 р. Уряд стверджує, що порушення є результатом загальної адміністративної практики Російської Федерації. Уряд-заявник посилається на порушення декількох статей Конвенції 1950 р. Зокрема, уряд України стверджує, що існувала адміністративна практика вбивств українських військовослужбовців, офіцерів правоохоронних органів та цивільних осіб, що пов’язані з Російською Федерацією.
Гал-Інфо
11 вересня о 02:16
11 вересня Велика палата Європейського суду з прав людини почне слухання у справі "Україна проти Росії" щодо Криму. …Нагадаємо, в лютому Європейський суд з прав людини ухвалив рішення про перенесення на невизначений наразі термін публічних слухань у "кримській" скарзі України проти Росії.
DailyUa
11 вересня о 00:29
Большая палата Европейского суда по правам человека 11 сентября проведет слушания по делу "Украина против России (Крым)", где, в частности, речь пойдет о нарушении прав человека на аннексированном полуострове. …Большая палата Европейского суда по правам человека 11 сентября проведет слушания по делу "Украина против России (Крым)", где, в частности, речь пойдет о нарушении прав человека на аннексированном полуострове.
Главком
11 вересня о 00:14
Велика палата Європейського суду з прав людини 11 вересня проведе слухання у справі «Україна проти Росії (Крим)», де, зокрема, йтиметься про порушення прав людини на анексованому півострові. …Україна стверджує, що «з 27 лютого 2014 року Росія контролює Автономну Республіку Крим, яка є невід’ємною частиною України».