У США біля аеропорту розбився літак – є жертви

Сегодня (Киев)
12 вересня о 12:54
В одному з аеропортів Канади автобус врізався в повітряне судно Ліберальної партії, на якому подорожує прем'єр-міністр країни Джастін Трюдо під час виборчої кампанії. …Обійшлося без постраждалих, а самого Трюдо в момент інциденту на борту літака не було.
Сегодня (Киев)
12 вересня о 12:54
В одном из аэропортов Канады автобус врезался в воздушное судно Либеральной партии, на котором путешествует премьер-министр страны Джастин Трюдо во время избирательной кампании. …Обошлось без пострадавших, а самого Трюдо в момент инцидента на борту самолета не было.
Сегодня (Киев)
12 вересня о 02:34
У США в штаті Огайо біля аеропорту Толедо Експрес розбився вантажний літак, загинули двоє людей. …Повідомляється, що літак впав на стоянку для вантажівок неподалік від аеропорту і протаранив кілька порожніх автомобілів, внаслідок чого сталася пожежа.
Сегодня (Киев)
12 вересня о 02:18
В США в штате Огайо около аэропорта Толедо Экспресс разбился грузовой самолет, погибли два человека. …Сообщается, что самолет упал на стоянку для грузовиков неподалеку от аэропорта и протаранил несколько пустых автомобилей, в результате чего произошел пожар.
Страна.ua
11 вересня о 23:28
В штате Огайо, около аэропорта Толедо Экспресс, потерпел крушение грузовой самолет, в результате чего погибли два человека. …Самолет направлялся в аэропорт Толедо Экспресс из Мемфиса.
Факти ICTV
11 вересня о 20:46
У США зазнав аварії вантажний літак. …В американському штаті Огайо біля аеропорту Толідо Експрес розбився вантажний літак, якій перевозив автозапчастини.