Видання «The New York Times» почало писати Kyiv замість Kiev

Главком
18.11.19 о 15:57
Американське видання The New York Times офіційно перейшло на коректну назву української столиці, замінивши Kiev на Kyiv», – повідомили в дипломатичному представництві. Здається, цього чекали всі!Американське видання The New York Times офіційно перейшло на коректну назву української столиці, замінивши "Kiev" на "Kyiv". pic.twitter.com/7mU4VxPt2j — UKR Embassy in USA (@UKRintheUSA) 18 листопада 2019 р. Нещодавно аеропорт у столиці Португалії Лісабоні змінив транслітерацію назви української столиці відповідно до національного стандарту – Kyiv.
Новое Время (НВ)
18.11.19 о 15:33
Американское издание The New York Times официально перешло на корректное название украинской столицы, заменив Kiev на Kyiv», — сказано в сообщении. …Известное американское издание The Washington Post начнет в своих публикациях писать название украинской столицы как Kyiv, а не Kiev.
Новое Время (НВ)
18.11.19 о 15:33
Американське видання The New York Times офіційно перейшло на коректну назву української столиці, замінивши Kiev на Kyiv», - сказано в повідомленні. …Відоме американське видання The Washington Post почне в своїх публікаціях писати назву української столиці як Kyiv, а не Kiev.
TCH.ua
18.11.19 о 15:20
Американское издание The New York Times официально перешло на корректное название украинской столицы, заменив "Kiev" на "Kyiv". …"После того, как летом по обращению Посольства Совет США по географическим названиям принял решение о смене официального названия столицы Украины в международной базе, ряд всемирно известных американских изданий присоединился к рекомендациям международной акции #KyivNotKiev, утвердив на своих страницах обновленное название.
УНН
18.11.19 о 15:10
Издание "The New York Times" официально перешло на корректное название столицы Украины, заменив "Kiev" на "Kyiv". …Американское издание "The New York Times" официально перешло на корректную название украинской столицы, заменив "Kiev" на "Kyiv", - говорится в сообщении.
УНН
18.11.19 о 15:10
Видання "The New York Times" офіційно перейшло на коректну назву столиці України, замінивши "Kiev" на "Kyiv". …Американське видання "The New York Times" офіційно перейшло на коректну назву української столиці, замінивши "Kiev" на "Kyiv", - йдеться у повідомленні.
Радiо Свобода
18.11.19 о 14:45
Американське видання The New York Times після попередніх відмов все ж перейшло на написання назви Києва латинкою Kyiv. …Американське видання The New York Times офіційно перейшло на коректну назву української столиці, замінивши Kiev на Kyiv», – повідомили в дипломатичному представництві.