Зеленський підписав закон про заочне засудження

Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення окремих положень у зв'язку із здійсненням спеціального досудового розслідування", ухвалений Верховною Радою 27 квітня 2021 року.

МИД РФ: большинство кибератак на Россию совершено из США, ФРГ и Нидерландов

«Что касается вопроса о вредоносной активности, фиксируемой с территории США, то, по данным Национального координационного центра по компьютерным инцидентам, большинство кибератак на Россию в 2020 году осуществлялось из адресного пространства США, Германии и Нидерландов»,— сказал господин Сыромолотов «РИА Новости».

Иран попытался атаковать атомную подводную лодку США силами москитного флота КСИР

Как информирует ряд американских СМИ, ссылаясь на представителей пресс-службы ВМС США, иранские быстроходные катера Корпуса Стражей Исламской Революции (КСИР) «пытались окружить» атомную субмарину USS Georgia.

Апеляційний суд скасував постанову ЦВК про неможливість провести місцеві вибори на Донбасі

8 серпня минулого року ЦВК на підставі висновків Донецької і Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій заявила, що провести місцеві вибори 25 жовтня в десяти територіальних громадах Донецької області і восьми громадах Луганської області неможливо.

Апеляційний суд не підтримав скасування нової редакції правопису

Шостий апеляційний адміністративний суд 11 травня задовольнив скаргу Кабінету міністрів щодо рішення Окружного адміністративного суду Києва, який визнав протиправною постанову уряду про нову редакцію українського правопису.
Реклама

Прокуратура Києва провела обшуки в офісах Київзеленбуду

Київська прокуратура спільно з ГУ ДФС в місті Києві провела обшуки в об’єднанні Київзеленбуд, а також в офісах підрядних організацій в рамках справи за фактом ухилення від сплати податків на суму понад 30 млн грн. Про це у Facebook повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець.

Вчені виявили атомні реакції всередині Чорнобильської АЕС: можлива нова аварія

Як раніше писав OBOZREVATEL: Ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС Олексій Ананенко, який спустив воду під зруйнованим вибухом реактором, чотири роки тому після ДТП пробув у комі 36 днів, а під час пандемії заразився коронавірусом й отримав 60% ураження легень.

Кабмін впровадив декларування зростання цін на бензин і дизпаливо понад 1%

Кабінет Міністрів України впровадив декларування зростання роздрібних цін на бензин і дизпаливо понад 1%. Згідно з оприлюдненою у вівторок постановою КМУ №450 від 29 березня 2021 року, бензини марок А-92 і А-95, а також ДП внесені до переліку соціально значущих товарів.

В этом году ГФС добилась возмещения в госбюджет 766 млн грн убытков от неуплаты налогов

В Государственной фискальной службе Украины понимают, что экономическая безопасность является важным элементом безопасности государства в целом и поэтому ежедневно разрушают инфраструктуру теневых рынков, через которые вымываются средства из бюджетов всех уровней, заявил в своем Facebook глава ГФС Вадим Мельник.

Бельгия планирует в июне отменить почти все карантинные ограничения

Бельгия планирует смягчить почти все карантинные мероприятия с 9 июня при условии, что кампания по вакцинации в стране сохранит свой темп, а количество людей в COVID-отделениях интенсивной терапии будет оставаться менее 500.

В чем Renault видит свое будущее

Renault возглавит разработку технологий и услуг и станет формировать будущее городской мобильности, в первую очередь, в рамках экосистемы Software Republique.
Реклама