Вміст файлу ображає мене або містить наклеп

Відповідно до прийнятої у нас процедури і принципів щодо обмеження анонімного контенту, для того щоб ми могли вжити заходів із припинення доступу до контенту, який порушує ваші права (файлів, фотографій, коментарів та інших матеріалів), нам необхідно отримати від вас офіційну заяву. У разі якщо ви є представником особи, чиї права порушено, не забудьте додати до заяви копію чинної довіреності.

Заяву обов'язково має бути підписано, у ній необхідно зазначити:

  1. Що саме є порушенням і яким саме чином порушено права заявника.
  2. Про яку саме інформацію йдеться (потрібно зазначити прямі посилання (URL) на ці матеріали).
  3. Що саме ми повинні зробити.
  4. Свої контактні дані — ПІБ і поштову адресу, а також контактний телефон та електронну пошту.
  5. Номер основного документа, що посвідчує особу, відомості про дату видачі зазначеного документа та орган, який його видав.

Завантажити шаблон заяви у форматі pdf можна тут.

Заяву ви можете надіслати нам у відсканованому вигляді, додавши її до цього звернення або факсом ( +7 495 739 70 70 із позначкою «службі підтримки»). Після надсилання скана або факса із заявою, будь ласка, не забудьте надіслати оригінал заяви на поштову адресу: 119021, Москва, вул. Льва Толстого, 16 (докладніше — https://yandex.ua/company/contacts/moscow).

Увага.

Усі звернення перевіряються співробітниками служби підтримки на предмет їх відповідності описаній процедурі, а будь-які дії ми зможемо виконати лише після отримання скана або факса підписаної заяви.