Знайдене зображення порушує мої авторські права

У результатах пошуку у зображеннях подано загальнодоступні матеріали з інтернету. Пошукові системи не можуть видаляти контент зі сторінок сайтів інших осіб, і навіть якщо в результатах пошуку Яндекса не буде посилань на сторінки, контент, як і раніше, залишиться у загальному доступі в інтернеті, а порушення ваших прав, на жаль, не припиниться.

Яндекс в автоматичному режимі надає користувачам результати пошуку відповідно до їхніх запитів, не контролює вміст знайдених сторінок і не відповідає за нього. У разі виявлення порушень ваших виключних прав на будь-яких сторінках, які містяться у результатах пошуку Яндекса, будь ласка, зверніться до адміністраторів або хостинг-провайдерів сайтів, на яких їх розміщено. Якщо проблемний контент буде заблоковано або видалено на таких сторінках чи доступ до них буде обмежено в іншому порядку, посилання на них автоматично буде виключено із результатів пошуку через деякий час.

Індексація в пошуковій системі може здійснюватися із затримками, тому інформація про видалене зображення якийсь час може міститися у результатах пошуку Яндекса. Повідомити про зображення, яке вже видалено із сайту-джерела, але все ще відображається у результатах пошуку у зображеннях, ви можете тут.