Яндекс.Аудиторії

Яндекс.Аудиторії — сервіс, який дозволить вам використовувати власні дані про цільову аудиторію, а також дані Яндекса для налаштування рекламних кампаній у Яндекс.Директі та Яндекс.Дисплеї.

Робота з Аудиторіями не потребує складних дій. В Аудиторіях ви зможете:

Формувати сегменти за своїми даними

Наприклад, щоб показувати оголошення своїм клієнтам, вам достатньо завантажити в Аудиторії власні дані із CRM і використовувати сформований сегмент у налаштуваннях кампанії у Яндекс.Директі та Яндекс.Дисплеї. Під час формування сегмента ваші дані порівнюватимуться з усіма накопиченими Яндексом даними про користувачів. У сегмент буде включено усі відомі Яндексу анонімні ідентифікатори саме тих людей, дані про яких ви завантажили.

Щоб показувати рекламу тим, хто був на вашому сайті або встановив мобільну програму, сформуйте сегмент на основі даних Яндекс.Метрики або AppMetrica.

Підбирати аудиторію за геолокацією

Залучіть клієнтів, які, наприклад, перебувають поруч із вашим магазином або кафе чи регулярно бувають за потрібною адресою, — створіть сегмент на основі даних Яндекса про геолокацію.

Працювати з аудиторією вашої медійної реклами

Сформуйте сегмент на основі пікселя і показуйте оголошення прицільно тим користувачам, які, приміром, бачили ваш медіа-банер або відеоролик.

Використовувати сегменти провайдерів даних

Створюйте сегменти на основі даних провайдерів (DMP) та використовуйте ці сегменти для налаштування реклами у Яндекс.Дисплеї.

Знаходити нових потенційних клієнтів за допомогою технології Look-alike

Наприклад, ви можете знайти користувачів, схожих на ваших клієнтів за інтересами і поведінкою в інтернеті. Знайдені користувачі, швидше за все, будуть зацікавлені у ваших товарах і послугах більше, ніж абстрактні користувачі інтернету. Їхні анонімні ідентифікатори буде зібрано в окремий сегмент, який можна використовувати під час показу реклами.

Надавати доступ до своїх сегментів іншим акаунтам на Яндексі

Ви можете використовувати один сегмент для налаштування реклами у кількох своїх акаунтах у Яндекс.Директі та Яндекс.Дисплеї.