Як купити авіаквитки

Щоб купити авіаквиток:

  1. Знайдіть потрібні квитки.За потреби розгляньте варіанти вильоту у сусідні міста або перенесіть дату вильоту.
  2. Натисніть на кнопку Купити — відкриється спливаюче вікно з докладною інформацією про вибраний квиток (якщо заплановано вильоти «туди і назад» , то у вікні буде показано інформацію про квитки в обидва напрямки).Також у новій вкладці браузера автоматично буде відкрито сайт партнера, що продає квиток за вибраною ціною.На цьому сайті ви можете оформити квиток та оплатити його зручним способом.

Ціни на квитки на один і той самий рейс у різних партнерів можуть відрізнятися.Це пов'язано з різними умовами співпраці з авіакомпаніями і різними розмірами сервісного збору.Вартість квитків на потрібний рейс в інших партнерів відображається у правій нижній частині вікна.Ціни зазначаються з урахуванням заданої кількості та віку пасажирів, а також вибраного класу обслуговування.

Щоб купити один із запропонованих квитків, праворуч від потрібного варіанту натисніть на кнопку Купити.На новій вкладці браузера буде відкрито сайт партнера, де ви зможете оформити і оплатити квиток.

Після завершення купівлі перевірте стан броні на квиток.

Примітка. Продаж авіаквитків здійснюють партнери сервісу Яндекс.Авіаквитки. Із запитаннями про бронювання та придбання авіаквитків, будь ласка, звертайтеся безпосередньо до партнера сервісу.