Безпека

Яндекс працює тільки з перевіреними партнерами. Щодня сервіс відстежує актуальність даних, що надаються, доступність call-центрів, відсутність додаткових комісій і відображення актуальної ціни на квиток.

Перед купівлею авіаквитка в інтернеті уважно ознайомтеся з договором-офертою, щоб заздалегідь уявляти, як слід діяти у разі обміну, повернення квитка та в інших позаштатних ситуаціях. Простежте, щоб електронний квиток був отриманий вами у встановлений у договорі-оферті строк і щоб усі дані в ньому відповідали вашому замовленню. Зверніть увагу на норми провезення багажу.

Купуючи квитки, необхідно зазначати достовірні дані про пасажира, щоб усі потрібні документи було оформлено правильно. У разі неправильно зазначеної інформації пасажира не буде допущено до польоту.

З усіма запитаннями про безпеку звертайтеся до продавця або авіакомпанії.

Після того як ви оплатите квиток, на зазначену вами електронну пошту надійде лист із підтвердженням оплати й електронним квитком. Якщо лист із підтвердженням не надійшов, зверніться до служби підтримки компанії, на сайті якої ви купували авіаквиток.

Увага. Дотримуйтесь заходів безпеки під час роботи з електронними платежами.