Безпека

Яндекс працює тільки з перевіреними партнерами.Щодня сервіс відстежує актуальність даних, що надаються, доступність call-центрів, відсутність додаткових комісій і відображення актуальної ціни на квиток.

Перед купівлею авіаквитка в інтернеті уважно ознайомтеся з договором-офертою, щоб заздалегідь уявляти, як слід діяти у разі обміну, повернення квитка та в інших позаштатних ситуаціях.Простежте, щоб електронний квиток був отриманий вами у встановлений у договорі-оферті строк і щоб усі дані в ньому відповідали вашому замовленню.Зверніть увагу на норми провезення багажу.

Купуючи квитки, необхідно зазначати достовірні дані про пасажира, щоб усі потрібні документи було оформлено правильно.У разі неправильно зазначеної інформації пасажира не буде допущено до польоту.

З усіма запитаннями щодо безпеки звертайтеся до продавця або в авіакомпанію.

Після того як ви оплатите квиток, на зазначену вами електронну пошту надійде лист із підтвердженням оплати й електронним квитком. Якщо лист із підтвердженням не надійшов, зверніться до служби підтримки компанії, на сайті якої ви купували авіаквиток.

Увага. Дотримуйтесь заходів безпеки під час роботи з електронними платежами.