Авіаквитки

Пошук авіаквитків

Як підібрати квиток на певну дату?

Про те, як підібрати авіаквитки на певну дату, можна дізнатися в розділі Пошук рейсів і вибір авіаквитків. Підбирати авіаквитки пасажирам необхідно самостійно.

Чи є на Яндекс.Авіаквитках розклади міжнародних перельотів?

Так. Ви можете подивитися розклади, порівняти ціни та вибрати авіаквиток як на внутрішні, так і на міжнародні рейси.

Який час зазначається на авіаквитках?

На авіаквитках завжди зазначається місцевий час, тобто час часового поясу аеропорту.

Чи можу я вибрати рейс конкретної авіакомпанії? А зазначити конкретний аеропорт?

Так. Щоб уточнити авіакомпанію та аеропорт, використовуйте фільтри на сторінці пошуку квитків. Там же можна уточнити, у кого з партнерів Яндекса ви хотіли б купити квитки, у який час доби хотіли б вилетіти, чи показувати вам рейси з пересадками чи вас цікавлять тільки прямі перельоти.

Які норми перевезення багажу діють для квитка?

Норми перевезення визначають тип, кількість місць, загальну вагу і габарити багажу, який можна узяти в політ безкоштовно. Кожна авіакомпанія самостійно встановлює норми безкоштовного перевезення для своїх рейсів, тому під час купівлі квитків слід переконатися, що ці норми вам підходять.

Під ціною більшості квитків на сервісі зазначається, який тип багажу не відповідає нормам перевезення:

  • Платна ручна поклажа — можна безкоштовно перевозити речі у багажному відділенні, але ручну поклажу треба оплачувати окремо.

  • Платний багаж — можна безкоштовно перевозити ручну поклажу, але речі у багажному відділенні треба оплачувати окремо.

  • Можлива оплата багажу — залежно від тарифу квитка, може бути потрібно окремо оплатити речі у багажному відділенні. Ручну поклажу, як правило, можна перевозити безкоштовно.

Точні норми перевезення ви можете дізнатися на сайтах авіакомпаній або агентств, що продають квитки. Якщо ви везете більше речей, ніж дозволено нормою, крім квитків вам доведеться оплатити додаткове місце у багажному відділенні або салоні літака. Оплатити багаж можна під час купівлі квитків на сайті або пізніше в аеропорту (на стійках авіакомпанії або під час реєстрації на рейс).