Ціна квитка

Динаміка цін

Ціна квитків у різні місяці та дні тижня може відчутно відрізнятися. Щоб побачити графік цін, знайдіть квитки в потрібному напрямку та натисніть кнопку Динаміка цін над списком квитків. Жовтим кольором виділено найнижчу ціну, для квитків туди й назад показано сумарну вартість цих квитків.

Ви можете:

  • переглянути вартість перельотів в інші місяці;
  • порівняти ціни протягом одного тижня та місяця;
  • змінити кількість днів поїздки;
  • вибрати параметри перельоту: час, наявність багажу та пересадок.

Валюта ціни

Після переходу на сайт партнера для придбання квитка ви можете побачити ціну у валюті іншої країни. Деякі міжнародні агентства та авіакомпанії приймають оплату лише у певній валюті, але при цьому продають квитки на різні напрямки за вигідними цінами. Ми включаємо такі сайти в результати пошуку, щоб надавати більше варіантів для вибору.

Водночас багато банків утримують комісію під час конвертації валют, тому краще придбати квиток у тій валюті, в якій кошти зберігаються на вашій картці. Про наявність комісії та її обсяг ви можете дізнатися у своєму банку.

Чому ціна змінилася під час покупки?

Якщо одночасно з вами квиток забронює хтось ще, початковий тариф може бути недоступний. У такому разі ви побачите сповіщення про зміну та інші варіанти квитків.

Агентства з продажу квитків часто пропонують додаткові послуги: страхування, квитки на експрес до аеропорту тощо. Ви можете обрати такі послуги на сайті партнера під час придбання авіаквитка. Згідно з правилами Яндекс.Авіаквитків, агентства не повинні включати додаткові послуги за замовчуванням та додавати їх до ціни квитка.

Якщо це трапилось, відключіть непотрібні опції та повідомте про це до служби підтримки Яндекс.Авіаквитків.