Невідповідність цін

Ціна на сайті партнера вища, ніж була на Яндекс.Авіаквитках

Примітка. Переконайтеся, що при купівлі авіаквитка не було підключено додаткові послуги.

Причина може бути в тому, що разом із вами цей квиток бронюють ще кілька осіб.У цьому разі може виявитися, що вибраний тариф уже недоступний.При цьому агентство повинне показати сповіщення, що такого тарифу немає, і запропонувати інші варіанти.

Якщо ціна на сайті партнера вища, ніж була на сервісі, повідомте про це службі підтримки Яндекс.Авіаквитків.

На сайті партнера ціну зазначено не у гривнях

Зазвичай на сайті партнера вартість зазначається у гривнях, але в деяких випадках ціну квитка може бути зазначено в іншій валюті.Ми включаємо такі сайти в результати пошуку, щоб надати вам якомога більше варіантів купівлі — деякі міжнародні агентства й авіакомпанії приймають оплату лише у валюті, але при цьому продають квитки на багато напрямків за вигідною ціною.

Якщо ви оплачуєте авіаквитки з картки із рахунком у гривнях, пам'ятайте, що швидше за все банк спише більше, ніж зазначено на сайті.Більшість банків беруть свою комісію при конвертації валют.Тому краще платити у валюті, яка відповідає валюті вашого банківського рахунку.

Примітка. Наявність комісії та її розмір ви можете уточнити у своєму банку.

Із картки списали більше, ніж було зазначено на сайті

Примітка. Переконайтеся, що при купівлі авіаквитка не було підключено додаткові послуги.

Може бути кілька причин зміни ціни:

  • різниця курсів валют (при оплаті квитків не у гривнях);
  • технічна помилка під час списання грошей (наприклад, подвійна транзакція);
  • технологія роботи із платежами — гроші списали до оформлення квитка, а у процесі оформлення квитка ціна на нього змінилася.

Щоб переконатися, що під час списання грошей не було технічної помилки, зверніться до банку або служби підтримки платіжної системи, за допомогою якої ви оплачували квитки.В інших випадках напишіть службі підтримки Яндекс.Авіаквитків.

До вартості квитків було додано додаткові послуги

На сайті агентства із продажу квитків часто пропонуються додаткові послуги: страхування, квитки на експрес до аеропорту.Якщо вам потрібні додаткові послуги, ви можете вибрати їх на сайті партнера під час купівлі авіаквитка.

За правилами Яндекс.Авіаквитків, у разі переходу до агентства додаткові послуги не повинно бути включено за замовчуванням і додано до вартості.Якщо це сталося, вимкніть непотрібні опції та повідомте службі підтримки Яндекс.Авіаквитків.