Нове в Браузері

Вебпрограми

Багато сайтів давно замінюють собою повноцінні програми. Використовуйте улюблені сервіси як вебпрограми – додайте їх на бічну панель для швидкого доступу та відкривайте в окремому вікні, а не шукайте потрібну вкладку.

Відгуки на сайтах

Одні сайти корисні, а інші – ні. У браузері будь-який користувач може залишити відгук про сайт, що його він відвідав. Відгуки дають змогу ділитися думкою і допомагають зробити вибір на підставі рекомендацій.

Месенджер

У Месенджері ви можете спілкуватися з друзями, організаціями або Алісою, читати та створювати канали. Повідомлення можна оцінювати за допомогою емодзі або стікера. Доступні текстові й голосові повідомлення з автоматичним розпізнаванням, а також аудіо- та відеовиклики.

Бічна панель

Бічна панель дає можливість запустити Алісу, керувати відтворенням музики, зберегти замітки про важливе, надає швидкий доступ до пошуку на сторінці, історії, закладок, сповіщень і сервісів Яндекса.

Зовнішній вигляд

Ви можете легко перефарбувати інтерфейс браузера в різні кольори, вибрати форму вкладок (прямокутні, скруглені, трапецієподібні) та їх положення (згори, знизу).

Винос відео

В Інтернеті можна одночасно дивитися фільми та займатися іншими справами – наприклад, читати біографії акторів або перевіряти пошту. У багатьох браузерах для цього доводиться перемикатися між вкладками. У Яндекс.Браузері все простіше – він відкриває відео в окремому вікні поверх решти вікон. Можна використати гарячі клавіші для перемотки й паузи та налаштовувати швидкість відтворення відео.

Менеджер платіжних карток

Щоб не вводити вручну платіжні дані під час кожного онлайн-платежу, ви можете зберігати дані картки в браузері або на сервері Яндекса в зашифрованому вигляді. Менеджер паролів і карток дасть вам змогу легко додавати, змінювати та видаляти дані карток.