Запитання про безпеку та захист особистих даних

Чим захищено Яндекс.Браузер?

Яндекс.Браузер використовує власну комплексну систему безпеки Protect, яка передбачає перевірку на віруси завантажуваних файлів, блокування заражених і шахрайських сайтів, шокуючої реклами, а також захист з’єднань Wi-Fi, паролів користувача, платіжних карток і налаштувань браузера.

Який механізм захисту від вірусів у Яндекс.Браузері?

Яндекс.Браузер перевіряє на наявність вірусів усі виконувані та архівні файли, а також блокує сторінки, які можуть поширювати шкідливе ПЗ.

Докладніша інформація міститься в розділах Protect: перевірка завантажених файлів і Protect: блокування небезпечних сторінок.

Як вимкнути підтримку JavaScript?

Примітка. За замовчуванням підтримку JavaScript увімкнено.

Щоб заборонити використовувати JavaScript:

  1. Відкрийте сторінку сайту.
  2. Відкриється панель Protect. У блоці про статус з’єднання натисніть на посилання Докладніше.
  3. У блоці Дозволи в полі JavaScript виберіть зі списку Завжди блокувати на цьому сайті.

Помилка «Ваш годинник поспішає». Що робити?

Сертифікати сайтів, які гарантують безпечне з’єднання, мають обмежений термін дії. Якщо сертифікат прострочений, то передавати дані сайту небезпечно. Тому браузер блокує сайти із простроченим сертифікатом. Але якщо на вашому комп’ютері неправильно встановлено час, браузер не зможе визначити, актуальний сертифікат у сайту чи ні. У цьому разі ви побачите попередження:

Щоб продовжити роботу із сайтом, натисніть на кнопку Оновити дату й час. У системних налаштуваннях, що відкрилися, установіть правильні дату й час, а потім оновіть сторінку в браузері.