Бета браузера
Рекомендації у браузері

Режим Інкогніто

Що таке режим Інкогніто?

Інкогніто — це режим, який дозволяє вам тримати у секреті свої запити і відвідування. У режимі Інкогніто бета-версія Яндекс.Браузера не зберігає введені паролі і дані автозаповнення, пошукові запити, історію й адреси відвіданих сторінок. При цьому зміни налаштувань, завантажені файли та зроблені закладки зберігаються.

Увага! Режим Інкогніто не зробить вас невидимкою. Наприклад, якщо ви авторизуєтесь у соціальній мережі, вашу появу буде помічено. Також він не захистить ваш комп'ютер від вірусів.

Перейти в режим анонімного перегляду і вийти з нього

Щоб перейти в режим Інкогніто, натисніть на значок ДодатковоНове вікно в режимі Інкогніто або виконайте команду контекстного меню Відкрити посилання у вікні в режимі Інкогніто.

Відкриється нове вікно, позначене сірою смугою заголовка і значком .

Для виходу з режиму Інкогніто достатньо закрити вікно. Після цього бета-версія Яндекс.Браузера видалить усі файли cookie, створені під час роботи в цьому вікні.

Доповнення в режимі Інкогніто

За замовчуванням у режимі Інкогніто доповнення вимкнено. Деякі з них можна увімкнути вручну. Щоб дозволити використання доповнення в режимі Інкогніто, виконайте такі дії:

  1. Натисніть на значок Доповнення.
  2. На сторінці Доповнення знайдіть потрібне доповнення.
  3. Переконайтеся, що доповнення увімкнено.
  4. Розкрийте докладний опис доповнення.
  5. Увімкніть опцію Дозволити використання у режимі Інкогніто.

Увага! Якщо у доповнення немає опції Дозволити використання у режимі Інкогніто, то воно не працює в режимі Інкогніто.

Чи увімкнено режим Турбо в Інкогніто?

За замовчуванням режим Турбо вмикається автоматично, якщо швидкість завантаження стає нижчою за 128 Кбіт/с. При цьому з'являється значок Турбо . Коли швидкість стає вищою за 512 Кбіт/с, режим Турбо вимикається і значок зникає.

режим Інкогніто
перейти в режим Інкогніто