Режим Інкогніто

Що таке режим Інкогніто?

Інкогніто — це режим, який дозволяє вам тримати у секреті свої запити і відвідування. У режимі Інкогніто Яндекс.Браузер не зберігає введені паролі та дані автозаповнення, пошукові запити, історію й адреси відвіданих сторінок. При цьому зміни налаштувань, завантажені файли та зроблені закладки зберігаються.

Увага. Режим Інкогніто не зробить вас невидимкою. Наприклад, якщо ви авторизуєтесь у соціальній мережі, вашу появу буде помічено. Крім того, він не захистить ваш комп’ютер від вірусів.

Увійти в режим Інкогніто і вийти з нього

Щоб перейти в режим Інкогніто, натисніть   → Режим Інкогніто або виконайте команду контекстного меню Відкрити посилання в режимі Інкогніто.

Відкриється нове вікно, позначене сірою смугою заголовка і значком .

Для виходу з режиму Інкогніто достатньо закрити вікно. Після цього Яндекс.Браузер видалить усі файли cookie, створені під час роботи в цьому вікні.

Доповнення в режимі Інкогніто

За замовчуванням у режимі Інкогніто доповнення вимкнено. Деякі з них можна увімкнути вручну. Щоб дозволити використання доповнення в режимі Інкогніто, виконайте такі дії:

  1. Натисніть   → Доповнення.
  2. В описі потрібного доповнення натисніть посилання Докладніше.
  3. Увімкніть опцію Дозволити використання у режимі Інкогніто.
Увага. Якщо у доповнення немає опції Дозволити використання у режимі Інкогніто, то воно не працює в режимі Інкогніто.

Чи увімкнено режим Турбо в Інкогніто?

За замовчуванням режим Турбо вмикається автоматично, якщо швидкість завантаження стає нижчою за 128 Кбіт/с. При цьому з'являється значок Турбо . Коли швидкість стає вищою за 512 Кбіт/с, режим Турбо вимикається і значок зникає.