Яндекс.Дзен

Примітка. Яндекс.Дзен інтегровано не лише із Яндекс.Браузером для комп'ютера, але й з мобільним браузером на iPhone, смартфонах і планшетах на базі Android. Дізнатися, як налаштувати або вимкнути Дзен у мобільному браузері, ви можете у відповідній статті Допомоги для вашого пристрою.

Що таке Яндекс.Дзен

Дзен — це сервіс персональних рекомендацій Яндекса. Він складає добірку новин, постів із блогів та інших публікацій, які можуть бути вам цікаві. Публікації відбираються на основі історії відвіданих сторінок і зазначених вами вподобань. Рекомендації з'являються у браузері автоматично, після того як накопичиться матеріал для аналізу.

На екрані рекомендації відображаються у вигляді карток під Табло, коли ви відкриваєте нову вкладку. Щоб побачити усі рекомендації, прокрутіть стрічку із картками вниз.

Щоб прочитати публікацію, виберіть рекомендацію у стрічці — текст відкриється у новій вкладці.

Порада. Щоразу, коли ви відкриваєте нову вкладку, список рекомендацій оновлюється. Однак у вас є можливість переглянути стрічку рекомендацій, відкриту вперше. Коли ви натискаєте на будь-яку рекомендацію, на екрані разом із матеріалом, який вас цікавить, з'являється вкладка Яндекс.Дзен, що містить початкову стрічку.

Налаштування стрічки рекомендацій

Зазначте свої вподобання:

  • Якщо публікація подобається, натисніть на значок у лівому нижньому куті рекомендації, і Дзен рекомендуватиме більше подібних матеріалів.
  • Якщо публікація не подобається, натисніть на значок у лівому нижньому куті рекомендації, і Дзен рекомендуватиме менше подібних матеріалів.
  • Якщо не хочете бачити матеріали цього сайту, натисніть на значок у лівому нижньому куті рекомендації, а потім на посилання Заблокувати це джерело.

Вимкнення рекомендацій

  1. Натисніть на   → Налаштування.
  2. Перейдіть до блоку Налаштування зовнішнього вигляду.
  3. Вимкніть опцію Показувати у новій вкладці Дзен — стрічку персональних рекомендацій.